Вихід «Динамо» у єврокубки у відеоогляді матчу з «Дніпром-1»

Динамо Київ 27 Квітня, 18:42 531
Вихід «Динамо» у єврокубки у відеоогляді матчу з «Дніпром-1» | 19-27 Фото: ФК Динамо
«Динамо» вирвало перемогу над СК «Дніпро-1» в поєдинку 26-го туру УПЛ.

СК Дніпро-1 повів у рахунку наприкінці першого тайму – захисники Динамо нібито удвох мали відтіснити Гуцуляка, але самі завадили одне одному, а Олексій після цього ще й ефектно перекинув Бущана.

Кияни відігрались по перерві – Ванат завершував класну комбінацію, але удар заблокували. Кабаєв же вдало зіграв на добиванні та пробив під поперечку. Наприкінці гри Динамо могло претендувати на пенальті після падіння Бражка, а майже миттєво кияни залишились у меншості після грубого підкату Тимчика ззаду. «Біло-сині» вирвали перемогу: Супряга отримав передачу в штрафному та віддав у центр, а Ванат легко покотив повз голкіпера.

Нижче четвертого місця у таблиці УПЛ не опуститься «Динамо», тож воно слідом за «Шахтарем» виходить на міжнародну арену.

«Динамо» має шанси зіграти у Лізі чемпіонів, у Лізі Європи і формально ще залишається загроза опуститися на четверте місце, яке дозволяє заявитися на Лігу конференцій, - інформує ТГ-канал Рейтинги - посіви - коефіцієнти..

Також у випадку перемоги «Ворскли» у фіналі Кубка України в Лігу конференцій даватиме путівку третя позиція УПЛ.