Світовий футбол 27 Квітня, 21:19 167
«Ювентус» і «Мілан» розділили очки – обидві команди не виграють три матчі поспіль | 19-27
«Ювентус» та «Мілан» зійшлися в центральному матчі 34-го туру Серії А 2023/24.

Серія А. 34-й тур

Ювентус – Мілан – 0:0

У першому таймі Ювентус завдав двох ударів у площину воріт, Мілан не відповів жодним. «Стара синьйора» награла на 0,21 очікуваних голів, xG «россонері» склав 0,20.

Чи не найнебезпечніший епізод у першій 45-хвилинці трапився у компенсований час. Душан Влаховіч взявся реалізовувати штрафний удар: серб «прошив» стінку з гравців суперника, м'яч небезпечно летів у дальній кут, але Спортьєлло виручив гостей. На перерву команди пішли, так і не розмочивши рахунок.

На старті другого тайму підопічні Аллегрі могли врешті відкрити лік голам. Костіч увірвався у штрафний і пробив по воротах Мілана, голкіпер парирував, але м'яч підхопив Даніло. Втім, Спортьєлло і цього разу врятував «россонері».

Трохи згодом вивести гостей вперед міг Лофтус-Чік, але снаряд просвистів зовсім поруч з воротами Щенсни.

Це протистояння так і звершилося безгольовою нічиєю. Мілан перебуває на другій сходинці Серії А (70 очок), Ювентус йде третім (65 залікових балів). Очолює турнірну таблицю Інтер (86 пунктів), який уже достроково забезпечив собі Скудетто.