Віталій Буяльський: «Пізні голи завжди святкуються емоційно»

Динамо Київ 28 Квітня, 11:04 391
Віталій Буяльський: «Пізні голи завжди святкуються емоційно» | 19-27
Капітан «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував вольову виїзну перемогу над «Дніпром-1» (2:1) у рамках 26-го туру УПЛ.

- Перший тайм «Динамо» провело слабше за другий, але після перерви вдалося виправити ситуацію. Які емоції?

- Я би не сказав, що перший тайм був слабшим у нашому виконанні. Просто особливо моментів не було та пропустили гол. У перерві скоригували наші дії, врахували помилки, і набагато краще все давалося.

- Яка розмова була в перерві? Чи на публіку виносити те, що було в роздягальні, не будете?

- Та в принципі абсолютно нормальна розмова була. Просто як в атаці, так і в обороні ми дещо неправильно займали позиції. Нам підказали, як потрібно діяти, і вже стало виходити.

- Сьогодні забив Владислав Кабаєв, який останнім часом і відзначається сам, і гольові передачі роздає. Як би оцінили його гру?

- Я не експерт. Я дивлюся на свою гру та гру команди, а індивідуально когось оцінювати не можу.

- Ви повернулися після травми, зіграли кілька матчів. Наскільки повернулися ті фізичні кондиції, які мають бути?

- Фізично в принципі вже почуваюся набагато краще. Але все одно пропустив дуже багато. Такого в моїй кар’єрі ще не було, щоб по ходу чемпіонату я настільки надовго, більше півтора місяця, вибував із гри. Тому важко в першу чергу в ігровому плані зараз.

- Після голу на останніх хвилинах уся команда прибігла до кутового прапорця, аби відсвяткувати. Це був сплеск емоцій?

- На останніх хвилинах завжди забивати дуже емоційно й набагато гучніше святкування в роздягальні після пізніх голів, завдяки яким ще й виривається перемога. Тому ці емоції були спонтанними. Цілу гру ми, можна сказати, терпіли, дочекалися цього моменту та забили.