Збірна України матиме посилену охорону на Євро-2024

Збірна України 28 Квітня, 12:20 318
Збірна України матиме посилену охорону на Євро-2024 | 19-27
Під час Євро-2024 у Німеччині українській футбольній збірні нададуть посилену охорону. Про це повідомила міністерка внутрішніх справ ФРН Ненсі Фезер в інтерв’ю німецькому виданню Rheinische Post.

Німецькі органи безпеки посилено охоронятимуть збірну України під час участі в Чемпіонаті Європи з футболу, який пройде влітку в ФРН. Це підтвердила федеральна міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер в інтерв’ю газеті Rheinische Post.

На чемпіонаті Європи сили безпеки будуть «захищати всі команди, вболівальників і гостей — і особливо, звісно, українську команду: ми робимо все можливе, щоб убезпечити їх в Німеччині, тут діятимуть ще вищі заходи безпеки», сказала Фезер. На тлі війни Росії проти України східноєвропейці вважаються надзвичайно вразливими під час перебування на чемпіонаті, підкреслює інформаційна агенція SID.

Фезер наголосила, що захист і боротьба з усіма «мислимими небезпеками» є пріоритетом у роботі її відомства. «Це одна з найбільших футбольних подій у світі, яка відбувається в особливо напруженій політичній ситуації. Це передбачає багато викликів», — зауважила вона.

Нагадаємо, Євро-2024 відбуватиметься з 14 червня по 14 липня у Берліні, Дюссельдорфі, Кельні, Франкфурті-на-Майні, Гельзенкірхені, Гамбурзі, Лейпцигу, Мюнхені, Штутгарті та Дортмунді. Україна зіграє на Євро-2024 у групі Е, де її суперниками стануть Бельгія, Словаччина та Румунія.