«Талант «Динамо» не впорався з тиском атак «Дніпра-1»: журналіст назвав гравця киян, який помилявся

Динамо Київ 29 Квітня, 15:05 638
«Талант «Динамо» не впорався з тиском атак «Дніпра-1»: журналіст назвав гравця киян, який помилявся | 19-27
Футбольний журналіст Володимир Звєров оцінив гру захисту київського «Динамо» у поєдинку в рамках Української Прем’єр-ліги проти «Дніпра-1» (2:1).

Володимир Звєров вважає, що кияни пропустили м’яч від Гуцуляка, адже припустилися великої помилки. Окремо журналіст висловився щодо центрального оборонця біло-синіх Михавка, який ще тільки набирається досвіду виступів на такому рівні.

«Гравці СК Дніпро-1 не давав спокійно приймати м'яч. Це був великий виклик для динамівців, які перебували у некомфортній для себе ситуації. Гуцуляк забив чудовий м'яч. Він перехитрив двох захисників Динамо. Оборона киян припустилася великої помилки.

Але Михавко ще тільки починає грати у Динамо. Йому ще треба багато чого освоїти. Ми його хвалимо, але в матчі з дніпрянами у нього було багато ризикованих рішень. У другому таймі його врешті-решт замінили. Такий тиск із боку суперника не є для нього властивим. Михавко прийшов із юнацького футболу, і на таких матчах він зростатиме», – заявив Звєров на «ПРОФУТБОЛDigital».