Легенда «Манчестер Юнайтед» розкритикував контракти Мудрика та інших молодих гравців «Челсі»: подробиці

Світовий футбол 29 Квітня, 15:16 140
Легенда «Манчестер Юнайтед» розкритикував контракти Мудрика та інших молодих гравців «Челсі»: подробиці | 19-27
Культовий оборонець національної збірної Англії та «Манчестер Юнайтед» Гарі Невілл розкритикував керівництво Челсі, кольори я кого захищає український вінгер Михайло Мудрик, за ідею підписувати довготривалі контракти з новачками.

Гарі Невілл, який зараз працює експертом на одному з телеканалів у Великій Британії, негативно висловився щодо ідеї нових власників Челсі підписувати восьмирічні контракти з новачками.

Суть довгострокових трудовий угод полягала в тому, щоб допомогти синім з дотриманням правил фінансового фейр-плей (FFP), розподіливши вартість гравця на період угоди. Однак, згодом така лазівка була закрита новими правилами АПЛ. Натомість контракти ніхто не став реформувати.

«Восьмирічні контракти погані з усіх боків, бо я просто не думаю, що вони мають сенс. Вони не дуже добрі для молодого гравця. Гроші великі, і ти думаєш, що в тебе восьмирічний контракт, будучи молодим 21 або 22-річним гравцем.

Клуб може думати, що вони мають над тобою контроль, але молодий гравець думає: «Я багатий, я дійсно багатий». Для деяких це проблема, вона просто впливає на їхнє мислення», – заявив він у подкасті YouTube-каналу «Sky Sports Premier League».

Гарі Невілл за час професійних виступів зіграв у червоній футболці МЮ 400 поєдинків. У складі «червоних дияволів» англієць вісім разів вигравав АПЛ, тричі Кубок Англії, двічі Лігу чемпіонів.