«Це машина»: колишній тренер «Шахтаря» назвав гравця-відкриття УПЛ – він виступає за «Динамо»

Динамо Київ 29 Квітня, 16:20 10041
«Це машина»: колишній тренер «Шахтаря» назвав гравця-відкриття УПЛ – він виступає за «Динамо» | 19-27
Колишній головний тренер луганської «Зорі» та донецького «Шахтаря» Патрік ван Леувен поділився думками про гру півзахисника київського «Динамо» Володимира Бражка.

Патрік ван Леувен, який знайомий з можливостями Володимира Бражка з часів спільної роботи у Зорі, відзначив стрімкий прогрес хавбека в Динамо.

«Маю відзначити неймовірний стрибок Володимира Бражка. Після того часу, який він провів у Зорі, він повернувся до Динамо, потім дебютував у національній збірній – і це великий прогрес.

Якщо ми подивимося на нього, то побачимо, що це машина. Фізично він має всі якості, які мають бути у опорного півзахисника. Він майстерний на м'ячі, функціонально підготовлений, грає лівою, правою, має гарний пас, не боїться отримувати м'ячі під тиском‎».

Колишній тренер луганців додав, що бувають ситуації на полі, коли помітно, що Бражку не вистачає досвіду.

«‎Так, можливо, є недостатній досвід. Іноді хоче віддати цю фінальну передачу в ситуації, коли можна зіграти спокійніше, отримати володіння, дочекатися зручнішого моменту. Досвід тренувань та ігор у Динамо йому дуже допоміг», – сказав фахівець в інтерв’ю для ТаТоТаке.