«Він за стилем футболу дуже схожий на Реброва». Вацко назвав форварда, який стане найкращим бомбардиром УПЛ

Динамо Київ 29 Квітня, 19:30 853
«Він за стилем футболу дуже схожий на Реброва». Вацко назвав форварда, який стане найкращим бомбардиром УПЛ | 19-27
Коментатор і журналіст Віктор Вацко у програмі «Вацко on air» висловив свою думку, хто стане найкращим бомбардиром УПЛ, Данило Сікан чи Владислав Ванат.
«Якщо чесно сказати, то мені дуже важко відповісти на це питання. Я люблю обох. Сікан вихованець «Карпат», а це важливо для мене. Зараз він набрав топову форму, в нього 6 голів у 7-ми матчах. Важливо, що він забиває в кожному матчі по голу, а не впіймав якихось «солодких трупешників», набив їм 5-7 голів, а потім півроку без забитого м’яча. А забиває він у кожному матчі і я вважаю, що це важливо. Мені подобається працездатність і гольове чуття Сікана. В другому колі він із 6-ти м’ячів, 5 забив першим дотиком до м’яча. Я бачу, що Сікан виглядає дуже впевнено, а довіра тренера надає йому крила.

Ванат стилістично трохи інший. Я коли говорю про нього, то ловлю себе на думці, що він за стилем футболу дуже схожий на Реброва. В Англії чи Іспанії писали б: «Новий Сергій Ребров». Швидкий, динамічний, колючий, «противний» для захисників, техніка в нього хороша. Мені подобається, як він відкривається без м’яча, як він підігрує. В нього 13 голів, але ще і 10 асистів. На мій погляд Ванат більш різносторонній форвард, якщо порівнювати із Сіканом. Зверніть увагу, що у Ваната в кожному матчі є моменти, а це дуже важливо. Реалізацію він підтягне, коли стане старшим, досвідченішим, спокійнішим. З точки зору логіки, Ванат має стати кращим бомбардиром УПЛ. За 5 турів до кінця у Ваната на 4 голи більше, ніж у Сікана».

  • Ванат в цій кампанії провів 27 матчів у всіх турнірах, забив 13 голів та віддав 7 результативних передач.
  • Контракт форварда з киянами розрахований до 30 червня 2027 року.
  • Сікан в свою чергу зіграв у 36 поєдинках: 14 м'ячів та чотири асисти.