Динамо Київ 30 Квітня, 11:14 283
Екс-зірка «Динамо» голом ледь не привів команду до чемпіонства в Європі: камбек за 9 хвилин став на заваді | 19-27
АЕК примудрився втратити перемогу над ПАОКом у матчі 34-го туру чемпіонату Греції, що не дозволило достроково оформити чемпіонство.

Чемпіонат Греції 2023/24, 34-й тур

ПАОК – АЕК – 3:2

• Голи: Константеліас, 3, 81, Састре, 90 – Пінеда, 9, Віда, 75

ПАОК у драматичному поєдинку вирвав перемогу над АЕКом. Все почалось з гола Константеліса, на що АЕК відповів результативним ударом Пінеди.

Рахунок був рівним до середини другого тайму, коли Віда після подачі зі штрафного буквально заніс м'яч у ворота ПАОКа. Перемога АЕКа за певних умов вже могла коронувати «жовто-чорних». Втім, ПАОК був іншої думки. Константеліас оформив дубль на 81-й хвилині, а Састре під завісу зустрічі вирвав перемогу для «біло-чорних».

Таким чином, АЕК залишився першим з 75 очками, а ПАОК наблизився до лідера, набравши 71 пункт.