Динамо Київ 30 Квітня, 11:17 417
Віктор Вацко: «Ключовий момент у матчі з «Дніпром-1»? Енергетичне коло від Ярмоленка, його харизма і лідерські якості важливі для команди» | 19-27
Коментатор і журналіст Віктор Вацко у програмі «Вацко on air» прокоментував поєдинок «Дніпро-1» - «Динамо» (1:2).

«До кого біг Ванат після голу у ворота «Дніпра-1»? Я йому написав і він відповів, що біг до своєї лави запасних, а Бущан подумав, що до лави «Дніпра-1» і зловив Влада.

Якщо говорити про матч «Дніпро-1» - «Динамо», а це був центральний матч туру. Це була дуже показова перемога з боку «Динамо». З точки зору якості футболу від динамівців, то погодьтесь, що важко назвати їхню гру сильною. Особливо враховуючи кадрову катастрофу у складі дніпрян, де на лаві запасних сиділа одна молодь. Я думаю, що для «Динамо» в цей період сезону головним стає психологічний фактор. «Динамо» відстає від «Шахтаря» на 4 очки і в команді розуміють, що будь-яка втрата очок опустить їхні шанси в боротьбі за чемпіонство до нуля. Тому проти «Дніпра-1» я бачив суцільний нерв.

Перший тайм - це навіть слова якісь важко підібрати. А коли перед перервою привезли гол в свої ворота, то це взагалі. Тим більше, що такий гол. Це не «Дніпро-1» щось створив, а це динамівці самі собі привезли. Було помітно, що Михавко контролює ситуацію, контролює Гуцуляка, але коли чомусь підбігав до тіє боротьби Попов, то Тарас виключився, бо подумав, що Попов ліквідує загрозу, а Денис пролетів повз м’яч. А Гуцуляк хитрий, він нікуди не пролетів, а забив, він витиснув максимум з моменту.

Знаєте, який далі в матчі був момент для мене ключовим? Це енергетичне коло «Динамо» перед другим таймом. Ми не чули, що там говорив Ярмоленко, але ми бачили з якими емоціями він це говорив і наскільки довго і переконливо він говорив. Чому переконливо? Зверніть увагу, як його слухали. Я ще одну галочку для себе поставив, наскільки харизма та лідерські якості Ярмоленка важливі для команди. Який в нього великий вплив на партнерів по команді.

В другому таймі «Динамо» було агресивним, зубатим, з колосальним бажанням атакувати і перевернути гру, навіть залишившись в меншості. І цей переможний гол Ваната на 90-й хвилині і реакція команди на цей гол - це було сильно. Я це назву одним словом - характер. А ще це глибина складу, бо гол створили Бражко і Ссупряга, які вийшли на заміну в другому таймі. Супряга здорово відкрився уникнувши офсайду і віддав класну й зрячу гольову Ванату на порожні ворота. Це була сильно комбінація з правильними діями Бражка, Супряги і Ваната. Це були важливі 3 очки для «Динамо», які залишають киян в чемпіонській боротьбі із «Шахтарем»