В’ячеслав Заховайло: «Луческу напередодні свого приїзду до Києва зустрічався в Бельгії з Шаблієм»

Футбол України 1 Травня, 11:24 258
В’ячеслав Заховайло: «Луческу напередодні свого приїзду до Києва зустрічався в Бельгії з Шаблієм» | 19-27
Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло поміркував на тему причин нещодавнього приїзду до Києва колишнього головного тренера «Динамо» Мірчі Луческу, який був присутній на матчі «біло-синіх» із житомирським «Поліссям» у 25-му турі чемпіонату України.

«Борги із зарплати в „Динамо“? Знаючи Луческу і його ставлення до своєї зарплати, сумніваюся, що клуб залишився винен тренеру. Президент „Динамо“ просто не ризикнув би щось йому недоплатити: той підняв би виття на всю Європу.

Сумніваюся я і в тому, що Луческу приїхав на переговори щодо гравців. Для цього є агенти. У „Динамо“ немає зараз гравців рівня Ліги чемпіонів.

Але посвячені в курсі, що Луческу просто так у гості не їздить. Напередодні він зустрічався в Бельгії з Вадиком Шаблієм.

Майбутній головний тренер „Полісся“? Мені подобається така версія. Що ж стосується розмов про „Бешикташ“, то після того, як із Луческу провалилася збірна Туреччини, його там не дуже хочуть бачити. І не забувайте який у нього вік», — написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.