«Динамо» без напруги помстилося «Вересу» – двічі спрацювали заміни

Динамо Київ 1 Травня, 17:26 4126
«Динамо» без напруги помстилося «Вересу» – двічі спрацювали заміни | 19-27
«Динамо» приймало «Верес» на власному стадіоні у перенесеному матчі 5-го туру УПЛ.

УПЛ. 5-й тур.

Динамо – Верес – 3:0

• Голи: Ярмоленко, 40, Пономаренко, 80, Шепелєв, 84.

Динамо виходило на гру знаючи про перемогу Шахтаря над Чорноморцем. Тож, на момент початку матчу кияни поступалися «гірникам» 7-ма очками, три з яких повинні були відіграти.

Безумовно пам'ятали підопічні Олександра Шовковського і про березневу зустріч суперників у Рівному, коли Верес за рахунок пенальті на останніх хвилинах зумів вирвати нічию (1:1) і відібрати у киян 2 очки, які зараз їм би зовсім не завадили.

У рівненського колективу своя боротьба – за виживання. Тут справи йдуть не дуже, і хоча час від часу рівнянам вдається відібоати очки у таких суперників, як Динамо чи Дніпро-1, загалом ситуація для них складається загрозлива. Зараз команда 14-а, і, здається, принаймні перехідних матчів їм не уникнути.

У минулому турі Верес поступився Руху на виїзді (1:3). І про те, як тренер команди Олег Шандрук оцінив дії своїх підопічних у тому матчі, можна судити по наступному факту. У старті на гру з Динамо з тих, хто грав у Львові вийшов лише один гравець – Гайдучик!

Здавалося, Динамо повинно було намагатися одразу взяти гру у свої руки і максимально швидко досягти переваги. Але Верес дуже грамотно захищався, більш того – намагався організовував швидкі і акцентовані контратаки.

За перший тайм у киян був один гольовий шанс. Який вони втілили у гол не без допомоги суперників. Бражко виконував штрафний, під час якого стінка рівнян буквально розсипалася. М'яч летів у площину воріт, голкіпер гостей Ющишин зреагував, але відбив перед собою. І Ярмоленко другим темпом влучно добив у сітку.

Після перерви гра пішла веселіше. У Динамо моменті мали Ванат, Сирота і Кабаєв. У гостей доволі активним був Дахновський, який з'явився у гру після перерви.

На 80-й хвилині кияни забили вдруге. Буяльський з правого флангу знайшов попереду Волошина, той відкинув м'яч на Пономаренка, який впевнено пробив під поперечину.

А через чотири хвилини усі питання зняв Шепелєв, і знову з передачі Волошина.

Цікаво, що і Пономаренко, і Шепелєв ввійшли у гру з лави запасних. Шовковський двічі вгадав з замінами.

Динамо набирає 60 очок, і продовжує гнатися за Шахтарем. Верес з 20-ма балами залишається у небезпечній зоні.