«Циганков заслуговує бути там, де він зараз є. Це великий майстер». Екс-голкіпер «Динамо» згадав, як грав Віктор

Динамо Київ 2 Травня, 17:15 374
«Циганков заслуговує бути там, де він зараз є. Це великий майстер». Екс-голкіпер «Динамо» згадав, як грав Віктор | 19-27
Голкіпер «Кривбасу» Володимир Маханьков пригадав період виступів у «Динамо» та поділився думками про вінгера «Жирони» Віктора Циганкова.

– У структуру Динамо ви потрапили 6-річним хлопчиком. Що для вас означає цей клуб?

– Це легендарний клуб. У Динамо я змалечку, скільки себе пам'ятаю, з першого дитячого набору. Пройшов усі щаблі до головної команди, тому маю виключно теплі спогади. Після прощання з рідним клубом я вболіваю за нього у єврокубках. Щоправда, у чемпіонаті вже ні (Усміхається). У мене там були чудові стосунки з усіма.

– 2018-го ви навіть потрапили у заявку Динамо на матч УПЛ. Нехай за рідну команду ви не дебютували, та все ж той день був для вас особливим?

– Такі дні не забуваються. Динамо очолював Олександр Хацкевич, у нас був якісний тренувальний процес, у роздягальні багато сильних футболістів. Коли дізнався, що буду в заявці, то почувався дуже щасливим. Так, я не дебютував за Динамо, але все одно було цікаво. На жаль, ми того дня несподівано програли Вересу 1:3, а Микиту Бурду та Руслана Ротаня ще й з поля вилучили.

– На збори з основою Динамо ви поїхали ще юнаком.

– Здається, мені тоді було 17 чи 18 років. Сергій Ребров запросив до основи групу гравців, яка непогано проявила себе у Юнацькій лізі УЄФА. Ми прийшли у команду, а там Домагой Віда, Андрій Ярмоленко… Хоча я більше спілкувався з молоддю: Віктором Циганковим, Сашком Тимчиком, Богданом Михайліченком. Крім того, я відчував підтримку від воротарів: Жори Бущана, Артура Рудька та Макса Коваля. До речі, за підготовку воротарів відповідав Михайло Михайлов – теж чудова людина і фахівець своєї справи. У молодому віці потрапити в таку команду – дорогого вартує.

– Чиї удари вам, як молодому хлопцеві, запам'яталися найбільше?

– Якщо відповідати одразу і без довгих роздумів, то першим на згадку приходить Тимчик. У нього дуже сильний удар саме з місця. Якщо говорити про точність і виконання, то це Андрієвський та Циганков. Віктор – великий майстер. Гадаю, пояснювати додатково навіть не варто – усі в цьому переконалися.

– Кажуть, на рівні ДЮФЛ Циганков обігрував по трьох-чотирьох суперників за раз.

– Справа навіть не у цьому. Віктор – дуже командний гравець. Ще дитиною він віддавав дуже розумні і дорослі передачі. Людина могла одним пасом з центра поля вивести нападника віч-на-віч з воротарем. Циганков заслуговує бути там, де він зараз є.