Нові інвестори, відхід лідерів команди і трансферний бан: джерело повідомило про насичене майбутнє «Дніпра-1»

Футбол України 3 Травня, 10:12 185
Нові інвестори, відхід лідерів команди і трансферний бан: джерело повідомило про насичене майбутнє «Дніпра-1» | 19-27
Джерело повідомило про те, що чинний віцечемпіон України «Дніпро-1» має чималі фінансові проблеми, які можуть спровокувати залучення нових інвесторів.

Ведучий ютуб-каналу «Причал» Олександр Скляр, що спеціалізується на новинах дніпровського футболу, розповів про поточний стан справ у Дніпрі-1.

«Наразі все дуже туманно, незрозуміло та просто погано. Клуб фактично виживає, намагаючись бодай якось закривати поточні питання, зарплати. Але на сьогодні зрозумілих перспектив немає».

Також не відкидається варіант із залученням додаткових інвесторів.

«Не виключено, що розглядатимуться варіанти із залученням додаткових інвесторів. Принаймні таке виключається, але це не гарантує того, що це станеться. Якщо я півроку тому міг сказати, що цього точно не буде, то тепер так відповісти не можу. Такий варіант не заперечується».

Фінансова скрута може змусити Дніпро-1 розпрощатися з лідерами команди вже влітку.

«Наразі ніхто не збирається продовжувати контракт. Філіппов, Бабенко, Пасіч ‒ вони з нами попрощаються (якщо нічого такого не відбудеться). Горбунова просто ми продовжувати не будемо, це не має сенсу. Всі наші лідери дали зрозуміти, що вони хочуть піти й пропозиції щодо них будуть розглядати.

З Когутом буде простіше домовитися, оскільки він дуже довго був травмований. Він до мозку кісток свій. З Танчиком ситуація приблизно як з Горбуновим. Якщо не знайдуть цікаві пропозиції, то за тарілку борщу, можливо, залишаться. Наразі зарплати у них неадекватні, враховуючи їхній рівень гри».

Проблеми з боргами Дніпра-1, через які клуб може отримати новий трансферний бан, полягає у заборгованостях перед колишніми гравцями.

«Сьогоднішні борги Дніпра-1 по зарплаті це фігня. Не проблема, взагалі. У клубу купа давніх боргів: по людях, які від нас пішли і їм не закрили ці заборгованності.

Проблема в банах не від того, хто тут грає, а від того, хто у нас колись був. Там незакритих питань вистачає. Клубу, щоб налагодити життя та почати з чистого аркушу треба продати всіх лідерів. Ось тоді є шанси занулити карму та рухатися далі», ‒ зазначив Скляр.