Костишин: «Якщо «Динамо» обіграє «Шахтар», то в психологічному плані для обох суперників усе може змінитися»

Динамо Київ 3 Травня, 10:14 265
Костишин: «Якщо «Динамо» обіграє «Шахтар», то в психологічному плані для обох суперників усе може змінитися» | 19-27
Колишній головний тренер ковалівського «Колоса» Руслан Костишин розповів, що думає про розв’язку чемпіонської суперечки між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем».

— Як думаєте, у поточній чемпіонській гонці кому більше пощастить?

— Кому саме пощастить, не знаю. Важко відповісти. Якщо дивитися на якість гри, то «Шахтар» перевершує всіх своїх суперників.

— Чи не може статися так, що ситуація щодо шансів на виграш золотих медалей може кардинально змінитися після очної дуелі «Шахтаря» і «Динамо» за півтора тижні?

— Поки що все в руках донецької команди. Чотири очки розриву на її користь — уже чимало. Інша річ, якби перед зустріччю обох наших грандів їх було три. Тоді суперник міг би розраховувати тільки на те, що «Шахтар» спіткнеться. У футболі ж різне трапляється.

Слід зважати на те, що на «Динамо», так як і на «Шахтар», у кінцівці чемпіонату непрості матчі очікують. «Гірникам», наприклад, у передостанньому турі протистоятиме «Дніпро-1». А якщо припустити, що за три тури до завершення сезону 2023/24 у головному національному дербі виграють динамівці, то в психологічному плані для обох суперників усе може змінитися.