Пилип Будківський – про травму обличчя: «Перші два тижні не міг їсти»

Футбол України 3 Травня, 21:33 162
Пилип Будківський – про травму обличчя: «Перші два тижні не міг їсти» | 19-27
Нападник «Полісся» прокоментував своє ушкодження.

Нападник житомирського «Полісся» Пилип Будківський розповів, як проходить відновлення від травми гайморової кістки на обличчі:

«Могло бути краще, але зараз більш-менш вже їсти нормально можу, трошки схуд, але буде час потім наверстати. Схуд на 4 кілограми. Для мене це багато. Коли тренуєшся, вага стоїть на місці або більше стає, а коли сидиш, нічого не робиш, з дітьми, то вага падає. Перші 2 тижні не міг їсти. За цей час стільки вівсяної каші з’їв, що закінчилася, треба було їздити кожен день.

Їздив до пари лікарів, вони подивилися і сказали, що оперувати не треба, з часом воно саме буде загоюватися, а кістки зростатися. Не знаю, через 2 тижні може зроблю КТ і щось воно покаже. Тренуватись не можу поки, я з дітьми трошки стрибав на батуті, то відчуття негарні. Поки я завтра починаю велосипед крутити, далі через тиждень потроху буду бігати, а далі вже подивимося. Мабуть, в цьому сезоні я вже все. Тому що в принципі вже немає часу. Залишилося 4-5 тижнів. Поки маску зроблять це ще 2 тижні. Адаптуватися до неї ще.

Заміри маски ще не зробив. Так я ж схуд, а потім лице більше стане. То маска буде, як лікар казав, як на конях сідло буде гуляти. В масці доведеться, хтось каже, 2-3 місяці грати. В принципі, я не знаю, як воно буде. Я футболіст. Я читав за Осімхена з «Наполі», то в нього вже все пройшло, але для впевненості він вже рік грає. Це все буде залежати від голови – багато стиків, так і в мене вже така позиція, що треба багато боротьби, тому може буду грати довго, я не знаю».