Футбол України 5 Травня, 15:50 168
«Зоря» у меншості врятувалася від поразки в матчі з «Поліссям», в якому динамівець Яцик отримав червону картку | 19-27
У неділю, 5 травня, Полісся та Зорі поділили очки (1:1) у матчі 27-го туру УПЛ.

Луганці у свій 101-й день народження зуміли відігратися у меншості.

Полісся та Зорі зіграли у бойову нічию (1:1) у рамках 27-го туру чемпіонату України.

Рахунок у матчі відкрили господарі, коли після довгої передачі від Артема Смолякова відзначився Олександр Назаренко, який вийшов віч-на-віч із голкіпером.

Ситуація для Зорі стала майже катастрофічною, коли на 36-й хвилині було вилучено Олександра Яцика за другий «гірчичник».

Шокував Полісся в другому таймі Едуардо Герреро. На 61-й хвилині поєдинку панамець прийняв м’яч у штрафному майданчику суперника від Богдана Бутка та потужно пробив з розвороту.

5 травня. 13:00. Житомир. Центральний стадіон

Полісся – Зоря – 1:1

Голи: Назаренко, 23 – Герреро, 61