«Нас банально покинули сили», - керманич «Колоса» озвучив причини розгрому в Києві

Динамо Київ 5 Травня, 19:28 661
«Нас банально покинули сили», - керманич «Колоса» озвучив причини розгрому в Києві | 19-27
В. о. головного тренера «Колоса» Олександр Поздєєв - про причини краху своєї команди в матчі із «Динамо».

— Дуже хороший суперник. І непоганий перший тайм у нашому виконанні. Але нас банально покинули сили. Ми не встигли перебудуватися, продовжили грати у високому блоці, намагалися так грати, але вже переставали встигати за темпом. Взагалі! Ні в середині поля не встигали, ні в обороні. Сталося те, що сталося.

— Як поясните початок другого тайму, коли за чотири хвилини ваша команда пропустила тричі?

— Коли ти добре готовий фізично, то й емоційно ти втомлюєшся пізніше, і концентрацію довше витримуєш — у тебе голова краще працює. А коли ти не готовий до темпу... Хлопці дуже старалися, але ми не готові до такого темпу, не готові в ньому зміщуватися, вичавлювати суперника, не давати йому розганяти атаки.

У нас був, звісно, варіант зіграти сьогодні в низькому блоці і пробувати просто відбиватися. Але ми вирішили ризикнути Так, неприємний рахунок, неприємно програвати ось так. Особливо, коли команда проводить непоганий перший тайм. Після нього складно було уявити, що ми програємо з рахунком 0:5. На початку другого тайму сталася втрата концентрації і позначився наш фізичний стан. Складно оцінити, коли саме в нас закінчилися сили. Перший гол ми пропустили після рикошету, а потім усе ось так посипалося...