«У нього зараз спад, але в клубі на нього розраховують»: Вацко розповів про проблеми захисника «Динамо»

Динамо Київ 7 Травня, 22:07 3659
«У нього зараз спад, але в клубі на нього розраховують»: Вацко розповів про проблеми захисника «Динамо» | 19-27
Журналіст і коментатор Віктор Вацко у програмі «Вацко Live» розповів про проблеми захисника «Динамо» Тараса Михавка.

«Помітно, що у Михавка зараз спад у грі. Він трошки розгубив форму після травми. З «Дніпром-1» та «Вересом» були запитання до його гри. В цьому турі він грав за U-19 проти «Колоса» і відіграв м’яко кажучи «не фонтан».

На мій погляд, важливо, щоб Тарас не опускав рук, а правильно сприймав цю ситуацію для себе. Ми говоримо про пацана, якому 18 років, а помилки це частина футболу і вони будуть. Але зараз Михавко потрапляє у сам вир боротьби за чемпіонство, де ціна помилки колосальна. «Динамо» в матчі проти ЛНЗ дуже чітко це відчуло, я про ротацію на воротарській позиції. Я думаю, що Шовковський на цьому етапі сезону буде серйозно думати, робити ставку на досвід чи на перспективу.

Михавку, його оточенню, близьким, які мають вплив на нього, потрібно не ображатись на Шовковського, а важливо розуміти цей етап кар’єри правильно. Із того, що я знаю, «Динамо» дуже розраховує на Михавка. В «Динамо» бачать в ньому велику перспективу. І ось цей ігровий спад повинен всім показати, чи здатен футболіст, який претендує на важливу роль в «Динамо», реагувати на ці труднощі та спад форми. Боєць він, який буде ще більше старатися і працювати, чи навпаки, розклеїться, образиться на Шовковського та на всіх інших, на несправедливість життя, і опустить руки?

Це дуже цікавий момент у розвитку футболіста. Мені самому цікаво подивитись, як Михавко пройде цей етап кар’єри. Ми усі його підняли, молодий талант, свій вихованець, закрив проблемну позицію, а тут б’є життя, опустили з небес на грішну землю. Це також треба витримувати, бо спади це частина ігровою кар’єри будь-якого футболіста. Бо той, хто не падав, то він ніколи не підіймався. Дуже важливо, щоб кожен молодий футболіст це розумів».