Працівники ТЦК забрали українського футболіста прямо з вокзалу, зв'язок із футболістом відсутній

Футбол України 8 Травня, 10:04 184
Працівники ТЦК забрали українського футболіста прямо з вокзалу, зв'язок із футболістом відсутній | 19-27
Клуб, за який виступає гравець, виступив із заявою.

Першоліговий «Хуст» у своїх соцмережах повідомив про те, що співробітники ТЦК відвезли з місцевого вокзалу гравця команди Миколу Сіраша і тепер із ним немає зв'язку.

«Миколу Сіраша - одного з основних гравців ФК “Хуст”, сьогодні, 7 травня, просто з міського вокзалу забрали працівники ТЦК і доправили до військкомату. На момент затримання футболістові виповнилося 25 років, хоча закон ще не набув чинності, у славнозвісному Хустському ТЦК свої правила незаконного утримання людей. Зв'язок із футболістом наразі відсутній. Подальша доля - невідома.
У нашому місті довгий час не було футболу. Новостворений ФК «Хуст» зміг за 5 років виграти Першість Закарпаття, успішно дебютувати в професійному футболі, отримавши право представляти Закарпаття в Першій лізі України, одним з головних напрямків клубу є розвиток дитячого футболу. На сьогоднішній день активно займається 130 дітей різного віку. Клуб існує виключно за рахунок коштів небайдужих меценатів.
Але сьогодні нам доводиться боротися не тільки на полі з суперниками, а й з місцевим ТЦК. Чемпіонат України на межі зриву! Команди відмовляються їхати в м. Хуст через дії Хустського ТЦК. Кілька клубів в Україні визнали критично важливими об'єктами, а їхні гравці відповідно отримали бронювання від мобілізації. Чи можливе проведення всеукраїнських змагань, у яких братимуть участь 3 клуби? Що робити іншим клубам? Про яку конкуренцію та розвиток футболу може йти мова? Чи можуть працювати українські професійні клуби в таких умовах?
Просимо реагування та підтримки у голови УАФ Андрія Шевченка, голови ПФЛ Олександра Каденка, голови обласної військової адміністрації Віктора Микити, голови ЗАФ Івана Дурана та всіх небайдужих щодо даної ситуації.
Зовнішній ворог прагне знищити нас, нашу мову, культуру, спорт. Допоможіть врятувати український футбол», - йдеться в заяві першолігового клубу.