Розквіт Кабаєва і шанс поїхати на ЄВРО

Динамо Київ 8 Травня, 10:15 455
Розквіт Кабаєва і шанс поїхати на ЄВРО | 19-27
Багато хто не зрозумів трансфер Владислава Кабаєва до «Динамо» влітку 2022 року. Беньямін Вербич вирішив перебратися до «Панатінаїкоса». Тому кияни знайшли заміну словенцю у «Зорі».

На початку своїх виступів за «Динамо» Кабаєв залишав більше запитань, ніж відповідей. У динамівський чи футбол Мірчі Луческу він не дуже вписувався. Назвати його заміною Вербичу якось язик не повертався. При цьому, що «Зорі» віддали декількох гравців. Серед них Назарій Русин, який минулого сезону став одним із кращих гравців УПЛ та був проданий за 2 млн євро до «Сандерленда».

Важка робота над собою та зміна тренера призвела до того, що Кабаєв врешті заграв. Зараз він не тільки основний гравець команди, але забиває. У поточному сезоні 5 голів та 2 асисти. Прогрес просто шалений порівняно із попереднім сезоном. Потенціал в гравців «Динамо «є. Потрібно просто вміти з ними працювати. Олександр Шовковський у цьому напрямку зробив дуже велику роботу.

Кабаєву 1 серпня буде 29 років. Враховуючи його досвід виступів в УПЛ. Психологічно та фізично перебуває у своїх найкращих роках, можна очікувати, що його прогрес продовжуватиметься. Владислав має шанси стати одним із лідерів команди.

Збірна України буде влітку грати на Євро. Якщо на правому фланзі є Віктор Циганков та Андрій Ярмоленко з Олександром Зубковим, то на протилежному тільки один Михайло Мудрик, який у свої 23 роки залишається нестабільним. Враховуючи виступи Кабаєва у другій частині сезону, Влад заслужив свого шансу у збірній, не менше за того ж Зубкова. Прямий конкурент по позиції Олексій Гуцуляк весною не показує футбол, який у нього був у першій частині сезону. Кабаєв як мінімум в розширений список кандидатів має всі шанси попасти. Збільшення заявки до 26 гравців дає динамівцю чудові шанси поїхати на Євро.