Чергові проблеми Коломойського: ексвласнику «Дніпра» оголосили підозру в організації вбивства

Футбол України 8 Травня, 18:07 346
Чергові проблеми Коломойського: ексвласнику «Дніпра» оголосили підозру в організації вбивства | 19-27
У пресслужбі Генеральної прокуратури України заявили, що бізнесмена-олігарха і неофіційного власника СК «Дніпро-1» Ігоря Коломойського оголосили підозрюваним у причетності до організації вбивства.

В Офісі Генерального прокурора України оголосили нове звинувачення на адресу Ігоря Коломойського, одного з найвідоміших і спірних олігархів країни, колишнього власника футбольного клубу Дніпро та, за припущеннями, тіньового керівника СК Дніпро-1, який уже певний час проводить за ґратами.

В Офісі Генерального прокурора України заявили, що пану Коломойському вже повідомлено про ще одну підозру – в організації замовного вбивства. Щоправда, у відомстві не назвали ім’я, але опублікували фото, на якому, сміливо можна стверджувати, зображений саме ексвласник Дніпра.

За даними слідства, підозрюваний нібито замовив убивство директора однієї з юридичних компаній. Згідно з інформацією від Національної поліції, напад стався у серпні 2003 року у місті Феодосія.

Злочинці зі злочинного угруповання атакували директора, завдавши йому ударів та ножових поранень у важливі органи. Життя потерпілого вдалося врятувати завдяки втручанню його дружини та медичного персоналу.

Розслідування цього інциденту продовжується у рамках кримінального процесу, який веде Головне слідче управління Національної поліції України за оперативної підтримки Департаменту карного розшуку Національної поліції України. Цю інформацію опублікували в офіційному телеграм-каналі Офісу Генерального прокурора України.