Другий бомбардир в історії «Шахтаря» зробив відвертий прогноз на матч з «Динамо»: легенда розставив всі крапки

Динамо Київ 9 Травня, 15:12 674
Другий бомбардир в історії «Шахтаря» зробив відвертий прогноз на матч з «Динамо»: легенда розставив всі крапки | 19-27
Один з найкращих бомбардирів в історії донецького «Шахтаря» Андрій Воробей висловився стосовно майбутнього поєдинку команди Маріно Пушича з київським «Динамо».

У суботу, 11 травня, у Львові відбудеться Українське Класичне – донецький Шахтар прийматиме київське Динамо. Початок гри запланований на 18:00.

Другий найкращий бомбардир в історії «гірників» (1998-2007, 114 голів) Андрій Воробей дав прогноз на центральний матч сезону УПЛ.

«Враховуючи форму команд в останніх матчах, очікую яскравої, результативної та передусім чемпіонської гри. Динамо буде грати в той футбол, який вони показують в останніх іграх – осмислений та атакувальний.
Однак Шахтар також не буде закриватися. Думаю, «гірники» намагатимуться більше контролювати мʼяч і таким чином не дозволяти атакувати супернику».

Екснападник Шахтаря розповів, які протистояння в цьому поєдинку можуть стати ключовими.

«Гра середніх ліній, центральних трикутників. Судаков-Бондаренко чи Марлон та Степаненко в Шахтаря. Та Бражко-Шапаренко-Буяльський у Динамо. На другому плані буде індивідуальна майстерність. В обох командах вистачає індивідуально сильних гравців».

Воробей відзначив гравців обох команд, які наразі перебувають у чудовій формі.

«Непогано показує себе Кевін. А ще як нападник хочу відзначити гру Сікана. Подобається його результативність та впевненість.
У Динамо відзначу Ваната, який зараз показує дуже хороший футбол. Також Шапаренко і Бражко. Тренерський штаб Шахтаря має приділити цим гравцям чимало уваги».

Також Воробей відповів на питання, чи до снаги киянам перемогти донеччан.

«Так, авжеж. Обидві команди здатні обіграти одне одного. Очевидного фаворита нема», – наводить слова ексфорварда телеграм-канал УПЛ ТБ.