5 аргументів на користь «Динамо» у матчі проти «Шахтаря»

Динамо Київ 10 Травня, 11:24 496
5 аргументів на користь «Динамо» у матчі проти «Шахтаря» | 19-27
Завтра на нас чекає «Класичне» українське протистояння «Шахтар» - «Динамо» Київ

Ведучий «ТаТоТаке» Михайло Смоловий назвав 5 аргументів на користь «Динамо» у матчі проти «Шахтаря»:

Перше і найголовніше – це психологія. У тому сенсі, що команда дійсно змінила свій ментальний рівень. Про це говорили Кабаєв і Ярмоленко. Достатньо просто подивитися, як команда відповідає тим суперникам, з якими втрачала очки до того. Вони поступилися «Поліссю» – вони прибили «Полісся», вони втратили очки з «Колосом» – вони прибили «Колос», вони втратили очки з «Вересом» – вони прибили «Верес», також перемогли «Дніпро-1». Тобто певна сатисфакція поновлюється і команда виходить на той рівень, коли розуміє, що вона фаворит у таких поєдинках.

Аргумент №2 – це можливість нарешті виставити найсильніший склад. Якщо подивитися на перший поєдинок, то там не грали ні Ванат, ні Буяльський, ні Ярмоленко. Зараз всі ці три футболісти можуть грати і, напевно, зіграють з перших хвилин. Це очевидна перевага. Це суперякісні футболісти. При цьому Шапаренко не дискваліфікований, Бражко здоровий і повертається в тонус, Тимчик відсидів дискваліфікацію. Тобто «Динамо» може виставити найсильніший склад, і нічого цьому не має завадити.

Фактор №3 – це Андрій Ярмоленко. Ярмоленко – це харизма, неймовірні лідерські якості та людина, якої не вистачає саме для таких ігор. Ярмоленко – це людина, яка може за 3-4 людей закрити своїм досвідом. Плюс авторитет на полі. Ми бачили у попередніх поєдинках, як Бондар збривав ноги Волошину, збиваючи того біля кутового прапорця, не отримував фолу і жовтої картки за це, потім підбігав і починав кричати, як собака на нього. Коли Ярмоленко буде поруч, то я не впевнений, що деякі гравці «Шахтаря», які дійсно заїдалися, вони будуть так само себе демонструвати і вставляти таку величезну зневагу до опонента. Тому Ярмоленко, як людина, яка може бути авторитетом для деяких футболістів «Шахтаря», – це перевага. Цього не було в попередньому поєдинку між цими командами.

Пункт №4. Напевно, ніхто не буде говорити, що за Шовковського є футболісти в основному складі «Динамо», які не зробили крок вперед. Кого не візьми, всі якимось чим вдосконалилися, стали кориснішими, починаючи від Кабаєва і закінчуючи Бражком. У Бражка вже з’являється певна прогресія у пасовій грі, чого ми раніше не бачили в «Зорі». Певна еволюція відбувається з Волошиним, ренесанс у Ваната. Порівнюючи з першим матчем, більше футболістів перебуває у хорошому тонусі, в стані морального збудження. Ось це відрізняє від того, що було восени і що буде зараз. Не лише психологічний момент. Можна викинути з цього пункту психологію і залишимо саме ігрової варіації. Наприклад, ротації на напівфлангах між фулбеком і захисником. Тобто ці нові ігрові моменти, які більш якісно почали проявлятися саме за Шовковського.

Останній 5-й пункт – у «Динамо» нарешті з’явився на матч зі «Шахтарем» принаймні один резервіст. Якщо ми подивимося на попередній матч, то виходили Царенко, Пономаренко і Супряга. Зараз, скоріш за все, на лавці опиниться Волошин. Просто я не розумію, як його можна одночасно всунути з Буяльським, Ванатом, Ярмоленком і Кабаєвим. Це аргумент. Зараз на цій стадії сезону ми бачимо, що Назар змінюється. Він віддає у ситуаціях, яких раніше пробивав. Тому він може бути фактором в якийсь момент, коли «Динамо» потрібно буде додати, можливо, коли Ярмоленко втомиться. Це одна хороша опція, яка з’являється у «Динамо».