Захисник «Ворскли» розповів про слабкості «Шахтаря» перед фіналом Кубка

Футбол України 10 Травня, 15:58 199
Захисник «Ворскли» розповів про слабкості «Шахтаря» перед фіналом Кубка | 19-27
Ілля Крупський вважає, що ніхто не любить грати без м'яча.

Захисник полтавської «Ворскли» Ілля Крупський розповів про слабкості донецького «Шахтаря» перед фіналом Кубка України 2023/24.

– Можна сказати, що матчі УПЛ це планомірна підготовка команди до фіналу Кубка?

– Звісно, що чемпіонат це є чемпіонат, а кубок то є кубок. В чемпіонаті зрозуміло, що ми вже не маємо ніяких можливостей потрапити в єврокубки, а в кубку в нас є така можливість. Окрім того, здобувши перемогу, ми можемо потрапити історію. Проте ми також хочемо закрити чемпіонат на гарній ноті. Тому нам зараз потрібна перемога, щоб спокійно готуватись до матчу з «Шахтарем».

– Переглядаєте матчі «Шахтаря»?

– Так, звісно. Аналізуємо, дивимось, як на їх сильні сторони, так і на слабкі. Помічаємо їх для себе та дивимось за рахунок чого ми можемо скористатись слабкостями суперника і де нам потрібно бути більш уважними. Звісно кожен матч дивимось і налаштовуємось на фінал.

– Які сильні, або слабкі сторони могли б виділити у «гірників»?

– В останніх матчам ми можемо бачити, що Шахтар дуже гарно контролює м'яч і постійно грає з ним. У них швидкі фланги та сильний центр поля. «Шахтар» різноманітна команда. Тому коли у них не виходить грати через середину, то вони насичують фланги, грають через подачі. Слабкі сторони? Я думаю, що ніхто не любить грати без м'яча і тому на перехопленнях у нас буде перевага. Завдяки цьому ми зможемо вибігати в контратаки. Я думаю, що «Шахтар» буде готуватись до цього, але в нас такі можливості все одно будуть і нам варто якнайкраще ними розпорядитись.