Ребров зізнався, яка команда УПЛ стала для нього головним розчаруванням

Футбол України 10 Травня, 20:34 302
Ребров зізнався, яка команда УПЛ стала для нього головним розчаруванням | 19-27
Наставник збірної України прокоментував виступи Кривбасу, Дніпра-1 та Полісся.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров розповів, яка команда Української Прем'єр-ліги розчарувала його найбільше у другому колі чемпіонату:

– Розчарування другого кола чемпіонату України – це напевно «Полісся» і «Дніпро-1»? Що сталося з цими командами? Вони виявилися не готовими до настільки довгої дистанції?

– Що стосується «Полісся», то я згоден з екс-наставником цієї команди Юрієм Калитвинцевим, який якось сказав, що його колектив першому колі перебрав очок. Так і було, якщо розібратися. А зараз «Полісся» очки вже не добирає. Це пов’язано, знову ж таки, з тим, що рівень команд у чемпіонаті вирівнявся, і кожна з них у будь-який момент може не набрати тих очок, на які вона розраховувала. Так, від «Полісся», напевно, очікували дуже багато чого, але команда зіткнулася з дуже міцною конкуренцією. Не забувайте, що «Полісся» тільки цього сезону вийшло в УПЛ. Складно було очікувати від команди, що вона одразу вийде в єврокубки. Це можливо, але на це потрібен час.

«Дніпро-1», звісно, можна назвати розчаруванням другого кола, але в цьому випадку зіграла свою роль та обставина, що команда тепер обходиться без низки своїх легіонерів. На мій погляд, зараз у «Дніпрі-1» є всього 12−13 гравців хорошого рівня, які можуть щось протиставити командам-лідерам. Плюс травми.

– «Кривбас» шанси на те, щоб фінішувати вище третього місця, по суті, вже втратив...

– Так, але мені подобається гра цієї команди, подобається дисципліна на футбольному полі, підбір виконавців, розуміння гри – саме за рахунок усього цього «Кривбас» і посідає третє місце. Думаю, перед початком чемпіонату мало хто очікував, що на фініші турніру криворізька команда займатиме цю позицію, – сказав Ребров.

Ребров також прокоментував чемпіонську боротьбу в УПЛ напередодні вирішального матчу між донецьким «Шахтарем» та київським «Динамо».