«Минай» шаленим камбеком обіграв «Ворсклу» у найбожевільнішому матчі сезону

Футбол України 11 Травня, 15:52 392
«Минай» шаленим камбеком обіграв «Ворсклу» у найбожевільнішому матчі сезону | 19-27
Відбувся матч 28-го туру УПЛ, в якому Ворскла приймала Минай.

УПЛ. 28-й тур

• Ворскла – Минай – 2:3

Голи: Павлюк, 36, Глущенко, 55 – Ременяк, 74, Павлюк (аг.), 80, Вітенчук (пен.), 90+7

Полтавці намагались покращити собі настрій перед фіналом Кубка України і перервати жахливу серію без перемог, яка триває вже 5 поєдинків поспіль. Для цього їм випав ідеальний шанс – домашній матч проти останньої команди чемпіонату Минаю.

Підопічні Долганського впевнено розпочали поєдинок і створили шикарні умови для перемоги. Спочатку Євген Павлюк вдало замкнув подачу з кутового, а у другому таймі дебютний гол у футболці Ворскли забив 20-річний Антон Глущенко.

Пізніше матч перервала повітряна тривога. Під час паузи Желько Любеновіч зарядив підопічних і Минай зміг створити диво. На 74 хвилині Артур Ременяк скористався помилкою захисника і реалізував вихід віч-на-віч. Буквально через 6 хвилин Павлюк зрізав м'яч у власні ворота і дозволив закарпатцям зрівняти рахунок.

Після цього на полі почалось справжнє божевілля. Феліпе спіткнувся об ногу суперника, за що арбітр призначив пенальті. Бразилець самостійно взявся виконувати спробу, але переграти голкіпера Кемкіна не зміг. Втім через декілька хвилин VAR підказав судді перебити 11-метровий через порушення з боку воротаря. До м'яча знову підійшов Феліпе – і знову не зміг забити. Кемкін вдруге парирував удар, цього разу в межах правил.

Проте на цьому все не закінчилось. Минай понісся вперед і зміг заробити пенальті вже у ворота полтавців. Вітенчук зі своєю спробою впорався краще ніж його візаві з Ворскли і вирвав закарпатцям божевільну перемогу, яка, можливо, допоможе їм у боротьбі за виживання. Відставання від зони перехідних матчів складає лише один бал.