Динамо Київ 11 Травня, 19:55 807
Пенальті вирішило долю матчу. «Шахтар» перемагає «Динамо» та стає чемпіоном України | 19-27
«Шахтар» у Львові зіграв центральний матч туру УПЛ проти «Динамо». Поєдинок закінчився перемогою та офіційним чемпіонством донецького клубу завдяки голу Георгія Судакова.

У суботу, 11 травня, Шахтар на стадіоні «Арена Львів» прийняв Динамо у поєдинку 28-го туру української Прем'єр-ліги. Матч закінчився перемогою «гірників» із рахунком 1:0.

Завдяки такому результату команда Маріно Пушича офіційно стала чемпіоном України!

У середині першого тайму донеччани зуміли відкрити рахунок завдяки пенальті, який впевнено реалізував Георгій Судаков.

Одразу після перерви замість Назара Волошина на поле вийшов Андрій Ярмоленко, однак глобально він на гру не вплинув.

У Шахтарі в середині тайму Лассіна Траоре і Тарас Степаненко вийшли замість Данили Сікана та Артема Бондаренко, а трохи пізніше Ярослав Ракицький замінив Іраклі Азарова.

Ближче до кінцівкі Володими Шепелев замінив капітана киян Віталія Буяльського.

Останнью зміною у складі Пушича стали виходи Егіналду та Марлона Гомеса замість Олександра Зубкова та Судакова.

У Динамо в кінці також відбулася подвійна заміна: пішли з поля Костянтин Вівчаренко та Владислав Кабаєв, а вийшли Владислав Дубінчак та Матвій Пономаренко відповідно.

УПЛ. 28-й тур.

Шахтар – Динамо – 1:0

• Гол: Судаков (пенальті – 33')

Тепер Шахтар має на своєму рахунку 70 очок, завдяки чому і гарантував собі перше місце по закінченні сезону. Динамо займає другу сходинку в турнірній таблиці, зберігаючи в своєму активі 63 залікові пункти.