Світовий футбол 11 Травня, 20:26 354
Забарний зіграв проти Ярмолюка в АПЛ: результат матчу «Борнмут» – «Брентфорд» та оцінки українців | 19-27
«Брентфорд», за який виступає Єгор Ярмолюк, в рамках 37-го туру чемпіонату Англії на виїзді зустрічався з «Борнмутом», у складі якого грає Ілля Забарний.

Гра завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

• Ілля Забарний вийшов на поле у стартовому складі своєї команди, а Єгор Ярмолюк залишився на лаві для запасних Брентфорда, а з’явився у грі на 83-й хвилині.

Перша половина зустрічі пройшла за рівної боротьби та завершилася у нульову нічию. Відзначимося, що Соланке забив, але зробив це нападник Борнмута рукою.

Другий тайм також не радував вболівальників результативною грою і, коли здавалося, що голів сьогодні у цій грі не побачити, Мбеумо на 87-й хвилині вивів Брентфорд вперед. Але майже одразу Соланке відновив нічийний рахунок, проте трохи пізніше Вісса вирвав перемогу для гостей.

АПЛ, 37-й тур

Борнмут – Брентфорд – 1:2

Голи: Соланке, 90 – Мбеумо, 87, Вісса, 90+5

Статистичний портал Sofascore оцінив дії українців у цьому поєдинку:

• Забарний – 6.6 (середня оцінка в Борнмуті – 6.85)
  • Ярмолюк – 6.3 (середня оцінка в Брентфорді – 6.97 )

Нагадаємо, що «‎вишні» посідають 11-те місце у турнірній таблиці АПЛ з 48-ма очками. «Джмелі‎» йдуть 16-ми з 39-ма балами.