Яремчук не забив з кількох метрів, «Атлетіко» на 99% гарантував собі ЛЧ

Світовий футбол 13 Травня, 08:46 218
Яремчук не забив з кількох метрів, «Атлетіко» на 99% гарантував собі ЛЧ  | 19-27
Поганий вечір для українця.

Нема гри у «Кажанів». Навіть кризовий «Райо» в першому таймі був на порядок гострішим. Мамардашвілі ледве витягнув хитрий удар Камельйо, а спроба Альваро Гарсії на міліметри розминулася зі штангою.

Ще один вбивчий момент «Райо» змарнував у другій половині, коли той самий Альваро вибіг на воротаря, але Мамардашвілі вкотре підтвердив свій статус одного з найкращих голкіперів ліги.

«Валенсія» за весь матч створила по суті один стовідсотковий момент, і мав його наш Роман Яремчук. Усе, що йому слід було зробити - це акуратно підставити ногу під простріл Тьєррі Корреї. До воріт було метрів сім, жодного суперника навіть близько. І що? Українець просто не влучив у ворота.

Так його «Валенсія» не викупить, це точно. У таблиці в «Лос Чес» тепер 48 очок, це 9-те місце; до зони єврокубків ще 4 бали.

Щодо «Райо», то він із 35 балами вийшов на 16-ту сходинку - зону вильоту команда Іньїго Переса випереджає на 6 очок.

35-й тур Прімери. Валенсія. «Месталья»

«Валенсія» - «Райо Вальєкано» - 0:0

«Атлетіко» на 99% гарантував собі місце в Лізі чемпіонів-2024/25.

Мадридці зобов'язані були перемагати крупніше, але змарнували багато шансів.

У першому таймі в «Сельти» взагалі не працював лівий фланг захисту, і Рікельме, Корреа та Ліно по черзі розстрілювали ворота, проте рятував Гуаїта. Ще один момент - уже по центру - створив, але змарнував Льоренте.

«Сельта» огризнулася на початку другої половини, коли Аспас, замикаючи простріл, не пробив Облака.

Цей епізод, утім, залишився єдиним небезпечним від гостей сьогодні. Всю решту часу на полі був тільки «Атлетіко» - створював, вигадував, пробивав.

У ендшпілі тиск на ворота Гуїати зріс настільки, що голкіпер робив по сейву за хвилину. Де Пауль, Депай, Барріос в елегантному стрибку - хто тільки не пробував.

Ну, і зрештою «Матрацники» свого таки домоглися. Весь сезон Дієго Сімеоне вимагав від Родріго де Пауля лідерських якостей, і нарешті їх дочекався. Удар хавбека з-під захисника в дев'ятку був чудовим.

«Атлетіко» - «Сельта» - 1:0

• Гол: де Пауль, 84