Іщенко та Бєлік розповіли, що між ними відбулось після матчу юнацьких команд «Динамо» та «Шахтаря»

Динамо Київ 13 Травня, 14:11 869
Іщенко та Бєлік розповіли, що між ними відбулось після матчу юнацьких команд «Динамо» та «Шахтаря» | 19-27
Дійові особи конфлікту прокоментували інцидент після матчу 28-го туру чемпіонату України U-19 «Шахтар» - «Динамо» (1:2)

Раніше повідомлялося, що його вдарив старший тренер «гірників» U-19» Олексій Бєлік.

Керівник дитячо-юнацької школи «Динамо» Олександр Іщенко:

– Я сам здивований. Мені незрозуміла його така агресія. Я з ним не спілкувався, стояв після матчу, розмовляв із суддями. Олексій Бєлік вискочив з-за спин охорони, що стояла біля суддів, кричав матюки, вдарив мене в груди. Добре, що поряд були Сергій Мохник та колишній президент «Арсенала». Вони його втримали, бо він був готовий битися далі. Я був у шоці. Адже нічим не спровокував цю ситуацію. Взагалі стояв розмовляв з іншими людьми. Тому для мене все це вийшло повною та неприємною несподіванкою.

– Чим була викликана агресія Олексія Бєліка?

– Не знаю. Може, він не футбольний тренер, а кікбоксер... На поле після свистка вибігли вболівальники, команди, були невеликі сутички. Але охороні та тренерам команд вдалося цю пожежу загасити.

Але агресивну поведінку Бєліка стосовно мене я взагалі нічим не можу пояснити. Одна річ, якби в нас був перед цим словесний конфлікт... Вже тільки після того, як він на мене напав, я попросив його поводитися адекватно. У відповідь почув матюки: «Я вас тут покладу. Я вас тут переб'ю». Поруч був наш тренер команди 2010 року народження, який зробив йому зауваження щодо поведінки. У відповідь Бєлік сказав: «Йдемо за ріг, я тебе тут покладу з одного удару».

– Делегат матчу, рефері, внесли до протоколу факт конфлікту?

– Гра була нервова, потім ці події... Чи внесли запис про конфлікт до протоколу, це мені невідомо. Після цього ми з Володимиром Безсоновим залишили стадіон, – сказав Іщенко для Sport.ua.


Олексій Бєлік розповів свою версію конфлікту:

– Як прокоментуєте цей матч із футбольної складової?

– Ми повністю переграли суперника, хоча у нас були кадрові проблеми, бо не грали два центральних захисники, а також правий захисник Дрозд. Вийшли грати навіть футболісти 2008 року народження – Костюк та Шекелета. І ми трохи перебудувалися тактично, володіли ініціативою та фактично нічого не давали супернику, залишили Динамо без м’яча.

Положення команд у турнірній таблиці нам дозволяло відійти назад і зіграти на контратаках, але це не наш метод, ми завжди будемо намагатися контролювати гру з м’ячем. Ми більшу частину матчу були на м’ячі, намагалися розвивати наші атаки, створили декілька моментів, не реалізували їх. Але, як часто буває у футболі, суперник один раз перейшов половину поля і ми пропустили перший м’яч, хоча і не без нашої помилки. Теж самий сценарій був і у другому таймі, ми змусили суперника сидіти в обороні та помилятися, вони багато фолили та заробили вилучення. Також їх постійно турбували судоми, ледь не у кожного гравця Динамо.

Після другого пропущеного м’яча з контратаки нам було важко, але ми продовжували грати у своєму стилі. Не хочу бути банальним, але гра забувається, а результат на табло. Я всім задоволений, окрім результату. Показана нами гра дає багато сподівань, що хлопці будуть розвиватися та становитися у майбутньому сильними гравцями уже на дорослому рівні.

– Через що, на вашу думку, після матчу стався конфлікт?

– Конфлікт стався через емоції, у футболі вони є завжди. Ми повинні їх контролювати, але вийшло як вийшло.

– Сергій Мохник повідомив, що ви вдарили Олександра Іщенка. Наскільки це відповідає дійсності?

– Дивіться, конфлікт дійсно був, але удар або побиття – це вигадки Мохника. Якщо говорити коректно, то він просто перебільшує. Такі конфлікти у футболі бувають постійно після кожної гри, коли грають принципові суперники. Але ніякого удару або бійки не було. Сергій Мохник – така людина, яка любить перебільшувати.

– Контактували з Олександром Іщенком після цього?

– Ми не контактували, бо, вважаю, що мені нема чого з ним контактувати. Заради чого? Усі суперечки там і завершились. Не знаю, чи зам’ятий конфлікт повністю, бо Динамо намагається щось підіймати. Якщо я побив Іщенка, то, будь ласка, хай знімає побої, надають відео бійки. Повторюсь, це був простий словесний конфлікт, а все інше вже питайте у Мохника.


Нагадаємо, раніше син Григорія Суркіса показав відео, як на нього з кулаками накинувся представник «Шахтаря».