Світовий футбол 14 Травня, 07:14 214
«Астон Вілла» і «Ліверпуль» у божевільній гольовій перестрілці так і не виявили переможця | 19-27
Команда Емері все ще має шанси пролетіти повз Лігу чемпіонів.

Астон Вілла - Ліверпуль 3:3

• Голи: Тілеманс, 12, Дюран, 85, 89 - Мартінес (автогол), 2, Гакпо, 23 Куанса, 48

Не встиг матч розпочатися, як Ліверпуль уже відкрив рахунок. М'яч рикошетом від Торреса відлетів до Мартінеса, який не зміг втримати круглого й оформив автогол. Однак команди наче не звернули на це уваги та продовжили атакувати. І вже через 10 Тілеманс класним ударом повернув на поле паритет.

Після чергового обміну атаками забити вдалося Ліверпулю, за підсумками хорошої атаки Гакпо залишалося просто закотити м'яч у ворота. До кінця тайму темп матчу так само залишався високим, Вілла упустила один супермомент і команди пішли на перерву.

Щойно розпочався другий тайм і Ліверпуль забив уже третій гол, Куанса вистрибнув вище за все на подачі штрафного. Потім команди обмінялися голами з офсайду і темп матчу нарешті трохи впав, однак, загалом, господарі виглядали дещо краще за своїх суперників.

Під кінець матчу крутезний сейв здійснив Мартінес після удару Трента, а в атаці у відповідь бірмінгемці повернули на поле інтригу завдяки влучному дальньому удару Джон Дюрана. Дарвін Нуньєс, здавалося, закріпив перемогу Ліверпуля, але судді побачили офсад, а Вілла одразу помчала вперед і врятувала матч 3:3! Відзначився знову Дюран, скорегувавши удар Діабі.

Наприкінці матчу Астон Вілла могла вирвати перемогу, після того, як ван Дейк, імовірно, зіграв рукою у штрафному, але суддя не побачив порушення правил і не поставив пенальті. За підсумком нічиєї не вистачило команді Емері, щоб гарантувати собі Лігу чемпіонів, Тоттенгем зберігає математичні шанси на четверту сходинку.