Павлов розповів про найбільшу премію за перемогу в Кубку України 2009

Футбол України 15 Травня, 12:07 172
Павлов розповів про найбільшу премію за перемогу в Кубку України 2009 | 19-27
Колишній головний тренер «Ворскли» вважає, що всіх достойно винагородили за перемогу.

Колишній головний тренер «Ворскли» Микола Павлов розповів про найбільшу премію за перемогу в Кубку України 2009 року:

«Коли ми виграли кубок, у «Ворскли» був почесний президент Костянтин Жеваго та президент Олег Бабаєв. Олег Мейданович був завжди поруч з командою, а з Жеваго ми зустрічалися раз на місяць. Він літав на наші ігри, коли ми грали у Суперкубку та у Лізі Європи, заходив у роздягальню, спілкувався з хлопцями. Як головний тренер, я вийшов до Жеваго з пропозицією – відмітити футболістів, які завоювали кубок.

Умова була така, щоб футболісти, які закінчуватимуть кар'єру в Україні, отримали якийсь цінний приз. Я запропонував машину марки «Мерседес». Оскільки в когось вже були машини, ми ухвалили таке рішення, і це було в статуті клубу закладено: кожному футболісту та тренеру, які закінчують кар'єру у «Ворсклі», будуть вручати «Мерседес» або 25 тисяч доларів. Усі футболісти, які стали володарями Кубка, отримали ці призи. Тобто ті, хто провів понад 50% матчів, а не просто вийшов у одній грі.

Пам'ятаю, коли Величко, Сачко та Єсін йшли, ми робили їм проводи і усім вручили ці призи. Ще трьом футболістам Бабаєв на якійсь грі вручив по 25 тисяч доларів. У мене були свої контракти з ними. Вони мені краще віддячили, ніж футболістам. Набагато більше грошей дали, премію виписали. Винагородили всіх за перемогу достойно.Так більше нікого та ніколи не винагороджували.

Потім я пішов з цього клубу, Долганський покинув клуб. Зараз цікава історія – він вже головний тренер цієї команди. Тоді йому не дали винагороди за кубковий матч. Перебуваючи в Маріуполі, я подзвонив Олегу Мейдановичу і сказав, що ми забули про Долганського: «Якщо ви не заплатите йому, я також не бідна людина і можу віддячити йому цією сумою. Ми не повинні залишити його непоміченим». Він у нас здорово провів усі ігри, був капітаном команди. Бабаєв зі своїх особистих грошей віддячив Долганському за те, що він був таким капітаном і не один раз виручив нас».