У стані суперника. Збірна Словаччини розпочне підготовку до Євро-2024 вже за тиждень. Але без свого головного тренера

Збірна України 16 Травня, 11:51 125
У стані суперника. Збірна Словаччини розпочне підготовку до Євро-2024 вже за тиждень. Але без свого головного тренера | 19-27
Новини зі стану суперника збірної України по групі Євро-2024. Збірна Словаччини однією з перших команд-учасниць європейської першості розпочне підготовку до цього турніру.

Оскільки чемпіонат Словаччини завершиться вже найближчої суботи, то рівно за тиждень, 23 травня, словацька національна команда розпочне тренувальний збір у місті Шаморін, який, утім, триватиме лише чотири дні.

Словаки в Шаморіні тренуватимуться у складі лише 20 футболістів, адже легіонери-збірники в цей період продовжуватимуть виступи за свої клуби на фініші сезону.

Крім того, збірна Словаччини на майбутньому зборі буде змушена працювати без свого головного тренера, Франческо Кальцони: він одночасно є і наставником італійського «Наполі», останній матч якого в поточному сезоні відбудеться тільки 26 травня. За відсутності керманича національної команди тренувальним процесом у Шаморіні керуватиме один із його помічників Марек Гамшик.

«Цей збір є пріоритетним завданням для підтримки фізичної форми хлопців, які закінчили сезон у своїх клубах раніше за інших. Клуби не були зобов’язані відпускати своїх представників на цей збір, тому ми залучили багато молодих хлопців», — сказав Гамшик про майбутній збір.