«Він був габаритний, швидкий, з мисленням»: вінгер «Металіста» розповів, хто виділявся в академії «Динамо»

Динамо Київ 16 Травня, 13:47 1953
«Він був габаритний, швидкий, з мисленням»: вінгер «Металіста» розповів, хто виділявся в академії «Динамо» | 19-27
Півзахисник «Металіст» Євген Рязанцев розповів про результати клубу у поточному сезоні.

«Якщо бути відвертим, то старт у нас був не найкращим. Розраховували бути вище.

Попри все, намагалися показувати свій максимум, і зараз поступово виходимо на необхідний рівень. Було складно. Звичайно, нам хотілося перемагати. «Металіст» – це клуб з великою історією. Коли носиш на собі цю емблему, то просто не можеш підвести. Це дуже важливо.

Нам усі казали: «Хлопці, ви можете. Ви усі якісні футболісти». Ми це і самі розуміли, але одна, друга, третя гра невдалі… Було важко зібратися. На щастя, тренери знайшли підхід, і зараз усе добре.

У академії «Динамо» грав із Владиславом Ванатом, Іллею Забарним, Володимиром Бражком, Костянтином Вівчаренком, Русланом Нещеретом… На той момент найбільше виділявся все ж Забарний. Він завжди був габаритним, при цьому мав швидкість. Такі захисники завжди на вагу золота. Також Забарний славився своїм мисленням. Ніколи не робив зайвих дотиків до м’яча.

З дитинства було видно, що Судаков – розумний футболіст. Тоді він вже віддавав такі передачі, що не усі дорослі виконають. В «Шахтар» просто так нікого не беруть.


З кожним роком він додавав все більше. Звичайно, він багато працював над собою, аби вийти на такий рівень. Думаю, зараз це найкращий футболіст в Україні. Я дуже радий його успіхам», – сказав Рязанцев.

Цього сезону 22-річний гравець провів 18 матчів, забив 4 голи.