Світовий футбол 19 Травня, 20:47 333
«Ліверпуль» у прощальному матчі Клоппа здолав «Вулверхемптон», «Крістал Пелас» сенсаційно знищив «Астон Віллу» | 19-27
У неділю відбулись матчі завершального 38-го туру АПЛ.

Англія, АПЛ, 38-й тур

Ліверпуль – Вулверхемптон – 2:0

• Голи: Мак Аллістер, 34, Куанса, 40
  • Вилучення: Семеду, 28 (Вулверхемптон, червона картка)

Крістал Пелас – Астон Вілла – 5:0

• Голи: Матета, 9, 39, 64, Езе, 54, 69

Бернлі – Ноттінгем Форест – 1:2

• Голи: Каллен, 72 – Вуд, 2, 14

Лутон – Фулхем – 2:4

• Голи: Морріс, 45+1, Дауті, 55 – Траоре, 44, Хіменес, 45+3, 49, Вілсон, 64

Ліверпуль у прощальному матчі Юргена Клоппа здолав Вулверхемптон і фінішував третім. «Вовки» залишились у меншості в середині першого тайму і мерсисайдці скористались своєю перевагою, ще до перерви відвантаживши два голи у ворота суперника. Цей поєдинок став 250-м для Салаха у футболці Ліверпуля, але єгиптянин відзначити ювілей голом не зумів.

Крістал Пелас сенсаційно розтрощив Астон Віллу, накидавши у ворота команди Унаї Емері п'ять сухих голів – Матета оформив хет-трик, а Езе реалізував дубль. Феєричні проводи «левів» у Лігу чемпіонів.

Бернлі не зумів грюкнути дверима перед власними уболівальниками і попри серйозну перевагу поступився Ноттінгем Форест. Наступний сезон «бордові» розпочнуть у Чемпіоншип.

Компанію йому у нижчому дивізіоні складе Лутон, який не зміг затриматись в АПЛ. В останньому матчі сезоні команда вдома програла Фулхему і попрощалась з елітою.