Серія А. Маліновський повернувся, але не врятував «Дженоа» від поразки | 19-27
«Рома» забезпечує місце, яке може стати лігочемпіонським.

»Рома»: Свілар, Челік, Льоренте, Ндіка, Анхеліньо (Манчіні 81), Крістанте, Паредес, Бове, Бальданці (Ель-Шаараві 63), Лоренцо Пеллегріні (Дібала 63, Абрахам 90+1), Лукаку (Р. Крістенсен 90+1)

»Дженоа»: Х. Мартінес, Вольякко (Маліновський 81), Де Вінтер, Васкес, Спенс, Френдруп (Анкейє 90+1), Бадель (Вітінья 81), Строотман (Торсбі 67), Мартін, Ретегі, Екубан (Гудмундссон 67)

Попередження: Паредес 72, Лукаку 79

Вилучення: Паредес 72 (друга жовта)

Головний арбітр: Джанлука Манганьєлло

Втрата перемоги «Лаціо» сьогодні на 87-ій хвилині проти «Інтера» відкривала шлях «Ромі» до шостого місця. Звучить не дуже надихаюче, але це місце може стати лігочемпіонським. Якщо «Аталанта» залишиться на п'ятому та виграє Лігу Європи. Тож посісти шосте варто. І краще було б забезпечити його зараз перед виїздом в останньому турі до «Емполі», що бореться проти вильоту.

Завдання було складнішим, ніж здавалося. Адже «Дженоа», хоча й середняк без мети, виглядає дуже міцно, солідно, бореться. У попередніх восьми турах загалом вона набрала більше очок, ніж «Рома» - 13:12, програла лише один матч. А самі римляни страшенно втомилися. І фізично, і психологічно після вильоту з Ліги Європи. У попередніх п'яти турах ліги перемогли лише одного разу.

Сьогодні підопічні Даніеле Де Россі відіграли не найкращий свій матч. Відчувається, що не в формі. Але тренер перед його початком заявив, що пильно стежитиме за гравцями крізь призму наступного сезону, що йому потрібні голод, професіоналізм і честь, що місце в «Ромі» потрібно доводити в кожному матчі. «Майбутнє починається в цьому матчі», - заявив він. І його гравці боролися, доводили.

В першому таймі, щоправда, вони навіть в площину воріт не влучили. Били часто (9:3 за ударами), але зазвичай з лінії штрафного і далі і зазвичай неточно або в захисників. За таке місцеві вболівальники навіть свистіли. Ще й Ндіка мало не забив у власні ворота – Свілар врятував, забрав і спробу добивання Ретегі. Щоправда, там був офсайд. Ще й Ретегі прорвався та під тиском пробив неточно.

В другому таймі гостроти також було мало. Крістанте бив низом (Мартінес взяв), Васкес головою (неточно). Ель-Шаараві вийшов на заміну на 63-ій хвилині, але й він закрутив неточно. Два удари гостей поспіль заблокували, господар поля Лукаку пішов в контратаку, але його удар в ближній кут під тиском захисника відбив Мартінес.

Все змінилося з вилученням Паредеса. Леандро сфолив, отримав жовту, наговорив щось арбітру та отримав червону. І, як не дивно, це вилучення перевело гру до воріт Мартінеса. «Рома» просто розлютилася, забула про структуру гри і просто хотіла забити. І забила. Мартінес відбив потужний удар Анхеліньо, вже з флангу Ель-Шаараві навісив, і Лукаку легко замкнув головою.

«Дженоа» замінила трьох захисників та опорників на гравців атаки, помчала вперед, закинула багато гравців до штрафного Свілара. Але той разом з захисниками відбився. Небезпеку становив лише фірмовий удар Руслана Маліновського. З флангу, кручений, з шаленою швидкістю в напрямку дальньої «дев'ятки». Але воротар потягнув. Ретегі пробив значно гірше. Свілар взяв чітко.

«Рома» випереджає «Лаціо» на три очки з перевагою за очними матчами. Тож шосте місце – її. На п'яте шансів немає, і вона сподівається, що на ньому залишиться «Аталанта». Якщо справді залишиться і одночасно виграє Лігу Європи в середу - команда Де Россі у Лізі Чемпіонів. А «Дженоа» залишається 11-ою і зрушити до кінця сезону може хіба що на 12-те місце.

Маліновський оговтався від травми, з'явився в заявці і вийшов на поле за «Дженоа» вперше з 30-го березня. Діяв активно. Крім вищевказаного удару, віддав пас врозріз у штрафний, але Вітінья вже падав, ледве зачепив м'яч, і той прикотився до Свілара. Також навісив з флангу, але вибили. Встиг торкнутися м'яча 17 разів, віддати 11 передач зі ста відсотками точності.