«Для чого це робити?» У «Дніпрі-1» відреагували на слова Максимова

Футбол України 20 Травня, 12:16 252
«Для чого це робити?» У «Дніпрі-1» відреагували на слова Максимова | 19-27
Комерційний директор В'ячеслав Фрідман не розуміє дій головного тренера команди.

Комерційний директор «Дніпра-1» В'ячеслав Фрідман відреагував на слова головного тренера команди Юрія Максимова, який заявив, що 70% їхніх гравців вже домовилися з іншими клубами:

«Немає коментарів, у нього спитайте. Я з Максимовим у публічній площині не хочу вступати в дискусію щодо таких коментарів. Минулого разу він сказав, що при ньому 13 людей пішло з команди, після гри з «Кривбасом». Я стільки не нарахував. Зараз він сказав 70% – я не вірю в стільки. Я не хочу вступати з ним в дискусію в публічній площині. Спитайте в нього.

Багато людей вже до мене звернулося. Я ні через кого не хочу вступати у публічні дебати. Я його бачив, нам він такого не казав. Він знає, хто хоче піти – кілька людей, але називати цифру 70% – я не знаю, для чого це робити.

Плани – грати в УПЛ. Яким складом – поки не знаємо. Ви ж бачите, як граються матчі в Дніпрі – по 4-5 годин, по 3-4 тривоги кожен матч. Які плани можуть бути. Закінчиться гра з «Чорноморцем» – сядемо і з Максимовим поговоримо, і з гравцями. Попередньо розуміємо, що відбувається, але не більше».