Збірна України 20 Травня, 22:49 572
«Є якась невдача. «Хто забиває, той і здобуває перемогу»:​ Мороз - про поразку збірної України U-17 сербам | 19-27
Головний тренер юнацької збірної України Юрій Мороз прокоментував поразку своєї команди від сербів (0:1) у першому турі групового етапу чемпіонату Європи-2024.

Сьогодні, 20 травня, збірна України U-17 мінімально програла одноліткам з Сербії у першому турі Євро-2024.

Головний тренер збірної України U-17 Юрій Мороз вважає, що його команда грала небезпечніше за суперника у другій половині зустрічі.

«У другому таймі ми мали перевагу, але не змогли реалізувати ті моменти, які були. Але в нас є ще два матчі, будемо готуватися, не все ще втрачено.

Швидкий гол сербів не зламав нашу тактику, але трохи нас збентежив. Хлопці в першому таймі трохи програвали боротьбу, і цей пропущений м'яч був саме через це. Притиснулися до власних воріт, а суперник пробив і влучив».

Наставник відзначив, що заміни покращили гру наших хлопців, але для голу невистачило везіння.

«Як ви бачите, є якесь невезіння. Степанов гарно рухався, мав багато моментів, але все йшло поруч із ціллю. Заміни підсилили нашу гру. Вийшли Редушко й Сорока, з’явилася структурна гра в середині поля, володіння м’ячем. Але це футбол – хто забиває, той і здобуває перемогу».

Тренер запевнив, що Збірна України налаштована виграти у наступній грі.

«Наша стратегія на турнір? Ця поразка мало що змінить. Треба виходити й перемагати в кожній грі», – наводить слова Мороза пресслужба УАФ.