Більше, ніж мінімальна зарплата в Україні: Циганик розкрив фантастичні суми добових в УАФ

Збірна України 21 Травня, 08:35 383
Більше, ніж мінімальна зарплата в Україні: Циганик розкрив фантастичні суми добових в УАФ | 19-27
Відомий журналіст Ігор Циганик поділився інформацією стосовно фінансового аспекту закордонних поїздок працівників УАФ. Відомо суму добових людей, що керують українськими футболом.

Цього року збірні України різних вікових категорій, в тому числі й доросла, приймуть участь у чемпіонатах Європи. Це неминуче змушує працівників УАФ робити поїздки закордон.

Журналіст Ігор Циганик розповів, скільки на добу отримують люди з Української асоціації футболу, які виїздять в інші країни.

«Відкрию секрет – знаєте, скільки один день добових для топменеджерів, зокрема і генеральних секретарів, і віцепрезидентів, за кордоном виписали собі керівники, які зараз роздають інтерв'ю?

Так от я вам хочу сказати – один день перебування за кордоном чиновника УАФ становить 235 євро, мені здається. Це понад 9 тисяч гривень. Це добові. Добові. Це не зарплата, це добові. Вона більша, ніж мінімальна зарплата в Україні», – сказав Ігор в ефірі програми «Циганик LIVE».

Нагадаємо, у січні цього року новим президентом УАФ став Андрій Шевченко, а посаду одного з віцепрезидентів отримав Сергій Ребров, який очолює збірну України. Підопічні Реброва зіграють на Євро-2024 у Німеччині, яке пройде з 14-го червня по 14-те липня. Також у континентальних першостях участь беруть збірні U-17 та U-19, в Олімпійська команда під керівництвом Руслана Ротаня побореться за успіх на Іграх-2024 у Франції.