Топ-10 гравців АПЛ: Забарний опинився в престижному рейтингу за цікавим показником

Світовий футбол 22 Травня, 13:59 513
Топ-10 гравців АПЛ: Забарний опинився в престижному рейтингу за цікавим показником | 19-27
21-річний український захисник «Борнмута» Ілля Забарний видав класний сезон, а тому заслужено увійшов до десятки найшвидших футболістів АПЛ.

Видання Squawka опублікувало рейтинг 10 найшвидших гравців англійської Прем'єр-ліги сезону 2023/2024, до яких не увійшов Кайл Вокер з Манчестер Сіті, а також український вінгер Челсі Михайло Мудрик.

Кожній команді АПЛ необхідно мати кілька футболістів швидкості, яку можна використовувати для того, щоб пробити лінію оборони і прорватися вперед.

І в обороні одним із тих, хто уособлює неймовірну швидкість, є Кайл Вокер з Манчестер Сіті. Протягом багатьох років захисник використав свою швидкість з користю.

Після завершення сезону Прем'єр-ліги 2023/24 Squawka назвала найшвидших гравців за всю кампанію в залежності від позиції та визначила 10 найшвидших футболістів. І хоча Вокер і Михайло Мудрик із Челсі відомі своєю грандіозною швидкістю, обидва виконавці відсутні у списку.

Водночас українець все ж таки потрапив у цей рейтинг – це захисник Борнмута Ілля Забарний.

«Ілля Забарний з швидкістю 36,6 км/год став третім найшвидшим захисником у лізі. Його максимальна швидкість вища, ніж у Луїса Діаса з Ліверпуля та Тахіта Чонга з Лутона, що доводить, що 21-річний захисник не ликом шитий, і він відіграв вирішальну роль у чудовій кампанії команди під керівництвом Андоні Іраоли», – пише видання.