Віце-президент «Кривбаса»: «Здивовані заявою Срни, адже «Шахтар» на всіх засіданнях клубів УПЛ підтримував переноси матчів»

Футбол України 24 Травня, 17:01 233
Віце-президент «Кривбаса»: «Здивовані заявою Срни, адже «Шахтар» на всіх засіданнях клубів УПЛ підтримував переноси матчів» | 19-27
Віце-президент «Кривбаса» Артем Гагарін висловив позицію клубу щодо переносів матчів чемпіонату України.

— Даріо Срна сказав, що «Шахтар» виступає ініціатором-противником переносів матчів УПЛ. Яка позиція «Кривбасу» з цього приводу?

— Стосовно переносів наша позиція із самого початку була і залишається незмінною, адже саме ми і були ініціатором скасування пункту 15 шостої статті чинного регламенту.

Щодо заяви Даріо, то ми були здивовані, враховуючи позицію «Шахтаря» на всіх засіданнях клубів УПЛ, де вони якраз підтримували переноси матчів і саме вони минулого року додали в регламент пункт про перенесення ігор без згоди іншої сторони. Більшість клубів цьогоріч підтримала пропозицію «Кривбаса», проти були «Шахтар», «Динамо», «Зоря» та «Олександрія», яка утрималась.

— Як думаєте, чому «Шахтар» змінив своє рішення?

— Я не можу відповідати за «Шахтар». Але «Кривбасу» дуже приємно, що Срна і «Шахтар» зробили правильні висновки і дослухалися до більшості клубів. У всіх повинні бути рівні умови. Це є принципи фейр-плей.

Сподіваємося, що так само до всіх нас доєднаються «Динамо», «Зоря» і «Дніпро-1» у питанні з єдиним телепулом, і нарешті ми всі об’єднаємося і будемо разом розвивати і рятувати український футбол.

— Наскільки я зрозумів, рішення щодо скасування переносів матчів вже прийняте.

— Так. За нього проголосували два рази. Перший раз клуби підтримали редакцію «Кривбасу», коли ми запропонували скасування переносів. А другий раз проголосували, коли були прийняті деякі зміни, пов’язані з Олімпійською збірною. Більшість клубів і вдруге підтримали скасування переносів і навіть зміну стадіонів.