Тренер ЛНЗ Дулуб: «Про такий фініш в УПЛ можна було тільки мріяти»

Футбол України 24 Травня, 21:43 246
Тренер ЛНЗ Дулуб: «Про такий фініш в УПЛ можна було тільки мріяти» | 19-27
Головний тренер ЛНЗ розповів про перемогу над полтавчанами.

Заключний, 30-й тур чемпіонату УПЛ розпочався сьогодні поєдинком в Черкасах футболістів ЛНЗ і «Ворскли». Господарі взяли гору (1:0) і можуть записати собі поточний сезон до активу, фінішувавши сьомими.

Головний тренер черкащан Олег Дулуб ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями під протистояння з полтавчанами:

«На такі поєдинки, як звітній, коли вже вирішені турнірні завдання, дуже складно налаштувати підопічних грати через не можу. Хоча футболісти ЛНЗ якраз й відзначалися цього сезону максимальною мотивацією. Все ж, обійшлося, мабуть, допоміг швидко забитий гол, що дозволило контролювати хід подій на полі діючи по рахунку. Не практикою когось виокремлювати серед підопічних, але, здається, ми знайшли нове амплуа для півзахисника Геннадія Пасіча, який знову з найкращого боку проявив себе в ролі крайнього захисника.

Дещо нервовою видалася кінцівка поєдинку, коли гості доклали зусиль, аби врятуватися від поразки. Відбити натиск було нелегко, хоча до гольових моментів біля наших воріт справа не доходила. Тішить, що черкащани відсвяткували три звитяги поспіль. Про таких фінішний спурт можна було тільки мріяти».