Хаві: «Мені сказали, що «Барсі» потрібний новий тренер. Поважаю це рішення»

Світовий футбол 25 Травня, 17:14 210
Хаві: «Мені сказали, що «Барсі» потрібний новий тренер. Поважаю це рішення» | 19-27
Тренер розповів про свій вихід з команди.

Наставник Хаві розповів про те, що президент «Барселони» Жоан Лапорта вчора в особистій розмові сказав йому про звільнення за підсумками цього сезону.

«Це були не найпростіші дні, але я спокійний і з почуттям виконаного обов'язку залишаю «Барселону». Я залишаюся вболівальником цієї команди, залишуся ним завжди. Ми проробили непогану роботу, незважаючи на відсутність титулів у сезоні. Президент клубу вчора мені сказав, що команді потрібні зміни. Він ухвалює рішення. Я його поважаю».

Я завжди буду доступним для «Барселони», якщо мої послуги знадобляться. Клуб вважає, що їм потрібний новий тренер. Мені здається, ми могли б досягти успіху в новому сезоні, якби змінили деякі речі.

Були хороші моменти, були не дуже хороші – різні емоції. Але двері я не зачиняю. Тепер я хочу взяти перерву та відпочити», – сказав Хаві.

Цікаво, що спочатку Хаві сам оголосив про відхід з команди, але потім керівництво його переконало залишитися. Проте коментарі Хаві щодо фінансової ситуації в клубі змінили думку менеджменту.