Що говорили гравці «Руху» після поразки від «Динамо»

Динамо Київ 26 Травня, 13:40 1223
Що говорили гравці «Руху» після поразки від «Динамо» | 19-27
Футболісти львівського колективу прокоментували поразку від команди Олександра Шовковського.

Захисник львівського «Руху» Роман Дідик:

«Ми грали проти одного з грандів українського футболу. Звичайно, ми розуміли, що це буде важкий поєдинок. Хоч Динамо і вийшло на поле без своїх збірників, але це не відчувалося, адже в цієї команди достатньо кваліфікованих і якісних гравців. Проти нас був серйозний і сильний суперник, і нам було важко йому протистояти.

Нам вдалося зрівняти рахунок, але потім ми пропустили вдруге, тому, на жаль, цей гол нам не допоміг здобути необхідний результат. Кожен у команді зараз розчарований, адже все залежало від нас: бери щонайменше очко в матчі з Динамо і ти в єврокубках. Нам не можна було дивитися на результати інших команд, і ми сподівалися тільки на себе. На жаль, Рух поступився.

Але нам слід зробити правильні висновки і витримати цей болючий удар. Ми якісно підготуємося до наступного сезону і доведемо, що ця команда здатна на більше. За рік Рух дуже спрогресував. Ми демонструємо набагато кращі результати, граємо в якісніший футбол. Хочу подякувати футболістам і тренерському штабу за цей сезон і виконану роботу. Головні наші перемоги ще попереду», — цитує Дідика офіційний сайт «Руху».

Півзахисник львівського «Руху» Денис Підугрський:

«Важко щось говорити одразу після матчу, адже у всієї команди багато негативних емоцій. Перед грою ми налаштовувалися отримати необхідний для нас результат, адже Рух хотів потрапити в єврокубки. На жаль, нам це не вдалося. Водночас є розуміння, що ми молоді гравці і головні наші успіхи ще попереду. Я впевнений, що кожен із хлопців не зупиниться на досягнутому, а працюватиме ще більше і краще, щоб потрапити в єврокубки. Напевно, ми ще не готові до цього.

Загалом, Рух провів хороший матч. Команда якісно переходила з оборони в атаку, але Динамо в деяких епізодах пощастило більше. Не сказав би, що в киян було багато моментів, щоб забити, але вони краще їх використали. Свої ж можливості ми не реалізували — дуже прикро. Але ми зробимо правильні висновки і рухатимемося далі — це футбол і через такі поразки теж потрібно пройти.

У нас чудова команда, чудовий тренерський штаб, керівництво, яке підтримує нас у всьому. Це був хороший сезон у нашому виконанні. Так, нам не вдалося вийти в єврокубки, але ми продемонстрували гідний виступ в УПЛ», — цитує Підугрського офіційний сайт «Руху».