Збірна України 26 Травня, 22:31 624
Збірна України U-17 здобула першу перемогу на Євро-2024: команда Мороза «‎вилетіла» з континентальної першості | 19-27
Юнацька збірна України U-17 завершила виступ на чемпіонаті Європи 2024 року. У третьому матчі на турнірі синьо-жовті перемогли однолітків з Кіпру (2:0).

Чемпіонаті Європи 2024 (U-17)

Україна – Кіпр 2:0 (1:0)

• Гол: Богданов, 30, 48.

Перед грою проти господарів турніру кіпріотів, підопічні Юрія Мороза втратили будь-які шанси на вихід з групи до чвертьфіналу. Тому поєдинок з острів’янами, які також програли дві гри (0:5 від Чехії та 1:3 з Сербією) був не більше, ніж матчем престижу.

Щоб посісти бодай третє місце у квартеті, синьо-жовтих, враховуючи різницю забитих і пропущених м'ячів, влаштовувала навіть нічия. Однак, українці наостанок вирішили грюкнути дверима і перемогти.

Першим голом у грі вистрілив наш легіонер із дрезденського Динамо Дмитро Богданов. Трапилось це на 30 хвилині гри. І той-таки динамівець Богданов, вже по перерві, подвоїв перевагу нашої команди реалізувавши пенальті.

Зрештою, саме дубль Богданова і подарував Україні довгочікувану перемогу на Євро-2024.