Пономарьов: «Участь гравців в Олімпіаді - честь для «Руха», але коли їм лікуватися?»

Футбол України 28 Травня, 16:09 214
Пономарьов: «Участь гравців в Олімпіаді - честь для «Руха», але коли їм лікуватися?» | 19-27
Головний тренер Руха Віталій Пономарьов пояснив, чому львівський клуб не зміг делегувати 6 футболістів (Богдан Слюбик, Роман Дідик, Олексій Сич, Денис Слюсар, Віталій Роман, Ілля Квасниця) в олімпійську збірну для участі у Тулонському турнірі.
«Я говорив із представником штабу Руслана Ротаня і пояснив нашу позицію. На кожного з наших молодих футболістів випало колосальне фізичне та психологічне навантаження протягом сезону. Наведу приклад: якщо поруч із Валентином Рубчинським у «Дніпрі-1» завжди грають такі досвідчені зубри, як Піхальонок, Сваток і Гуцуляк, то в нас біля Слюбика та Квасниці - такі ж юні хлопці, як вони самі. І ось вони відіграли важкий сезон, зараз без відпочинку мають вирушити на закордонний турнір, а вже 24 червня ми починаємо підготовку до нового чемпіонату... Коли їм відпочивати, а головне - лікуватися?

Проблема в тому, що кожен із п'яти основних гравців (Слюбик, Дідик, Роман, Сич, Квасниця) догравав зі старими болячками, деякі з яких можуть перерости у хронічні (наприклад, у Квасниці) і потребують системного лікування. Ми хотіли відпустити довикликаного Слюсара, але і він отримав пошкодження в матчі останнього туру з «Динамо». Тому було ухвалено рішення відправити в олімпійську збірну Федора - він і грав менше за товаришів, і відносно здоровий.

Проте, підкреслю, що ми будемо раді і вважатимемо за честь виклик будь-якого нашого гравця на Олімпіаду. Думаю, тренери добре знайомі з можливостями більшості з них. Жодних перешкод з нашого боку тут бути не може. Головне, щоб усі були свіжі та здорові», - сказав Пономарьов.