Ігор Циганик: «Дуже мені б не хотілося думати, що в наступному сезоні «Шахтар» двічі обіграє «Полісся». Я буду уважно стежити»

Футбол України 28 Травня, 19:48 403
Ігор Циганик: «Дуже мені б не хотілося думати, що в наступному сезоні «Шахтар» двічі обіграє «Полісся». Я буду уважно стежити» | 19-27
Відомий коментатор Ігор Циганик поділився своїми думками щодо матчу фінального туру чемпіонату України «Полісся» — «Шахтар» (2:0).

«Мені дивно, що „Шахтар“ так зіграв, як він зіграв. Має бути принциповість у всьому. Якщо ми говоримо, що ми — великий клуб, тоді ми принципові до кінця. Я розумію, що „Рух“ сам винен — не програвайте „Динамо“ і все. У киян вийшли вмотивовані футболісти, виграли 2:1. Вони хотіли забити, адже багато хто з них не грав у цьому сезоні. Багато хто каже, що проти дублерів навіть важче грати, ніж проти основи. І „Рух“ винен: футболісти, тренери. Нехай розбираються там між собою.

В мене єдине питання: чому „Шахтар“ так зіграв? Мене це трохи зачепило. Дуже мені б не хотілося думати, що в наступному сезоні „Шахтар“ обидва рази обіграє „Полісся“, і обіграє достатньо просто. Дуже цього б не хотілось, але я буду дуже уважно за цим стежити», — сказав Циганик в етері авторської програми «Циганик Live».