«Повернення вболівальників на трибуни було гарним рішенням». Колишній капітан «Динамо» підбив підсумки сезонів у Бельгії та Україні

Динамо Київ 29 Травня, 09:45 306
«Повернення вболівальників на трибуни було гарним рішенням». Колишній капітан «Динамо» підбив підсумки сезонів у Бельгії та Україні | 19-27
Колишній капітан «Динамо» Сергій Сидорчук, який зараз грає за «Вестерло», у своєму Instagram підбив підсумки сезонів - і в Бельгії, і в Україні.

«Завершились футбольні сезони і в Україні, і в Бельгії. З цього приводу хочу сказати про атмосферу на матчах. За свою карʼєру я грав за різних умов - були і повні стадіони, і всього декілька сотень вболівальників, і пусті трибуни взагалі.

У Вестерло, як і у всій Бельгії, футбол - не просто гра. Це маленьке сімейне свято, яке починається задовго до початку матчу - фан-зона, різні заходи для дітей. Фан-сектор - це про підтримку за будь-яких результатів. Вони з командою до останнього, вдома і на виїзді. Подякувати їм після гри - це проявити повагу та віддати належне за підтримку.

Щодо України скажу, що повернення вболівальників на трибуни було гарним рішенням, на мою думку. Ця підтримка дуже важлива для всіх.

Футболістам по-іншому грається, а вболівальники отримують дуже потрібні емоції. Всі військові, з якими спілкуюся, говорять про це. Коли востаннє відвідував госпіталь, хлопці казали: «Для нас це єдина можливість бачити нормальне життя та повернутись. За те і воюємо». Тільки заради них і варто було це зробити», - написав Сидорчук.