Відома доля Яремчука у «Валенсії»: тренер іспанської команди виніс чіткий вердикт перспективам українського форварда

Світовий футбол 30 Травня, 12:16 232
Відома доля Яремчука у «Валенсії»: тренер іспанської команди виніс чіткий вердикт перспективам українського форварда | 19-27
Головний тренер «Валенсії» Рубен Бараха знову зустрівся з Мігелем Анхелем Короною. Наставник команди ясно висловив свої потреби в бесідах зі спортдиректором клубу.

Бараха, який знає про ліміт вартості команди, встановлений президентом клубу, очікує на прибуття правий і лівий нападники, а також бомбардир, щоб заповнити вакансію Романа Яремчука, який не залишиться в клубі після закінчення терміну його оренди, пише AS.

Одна з проблем Валенсії в цьому сезоні – відсутність голів. Уго Дуро забив 13 м'ячів, Яремчук – три, Пепелу – сім і всі з пенальті. Тільки Алавес, Мальорка, Лас-Пальмас, Райо, Кадіс і Гранада забили менше голів, ніж Валенсія. 40 забитих голів становлять у середньому 1,05 гола за гру.

На сьогодні у складі Валенсії на майбутній сезон є Уго Дуро, Альберто Марі та Дієго Лопес. Таким чином, нападник є ще одним пріоритетом, хоча з точки зору ринкових часів це апріорі займе деякий час. Бараха сподівається роздобути хоча б одного форварда з початку передсезонки.

Яремчук в сезоні 2023/24 провів за Валенсію 29 матчів у всіх турнірах, забив чотири голи.

Валенсія фінішувала в Ла Лізі дев'ятою, маючи 49 балів у своєму активі.